Пошук по сайту
Авторизація
Опитування
|
Новини
21.01.2020
ЩОРОКУ В МСЧ «АЗОТУ» ВИРОБНИЧНИКИ ПРОХОДЯТЬ МЕДОГЛЯДБлизько 3 тисяч працівників ПАТ «АЗОТ» кожного року проходять обов’язкові медичні огляди в медико-санітарній частині (МСЧ) підприємства. Ще кільком сотням азотівців тут роблять планову ревакцинацію від дифтерії та правця.
![]() ![]() Медичний огляд обов’язково включає в себе загальні аналізи, біохімію крові, флюорографію, обстеження у вузькопрофільних спеціалістів. За необхідності робиться також спірометрія, електрокардіограма (після 40 років – обов’язково) та інші обстеження і консультації спеціалістів.
![]() ![]() ![]() Крім того, всім працівникам підприємства проводиться ревакцинація вакциною АДП (дифтерія, правець), яка має поновлюватися через кожні 10 років. Усі азотівці занесені в спеціальну базу, за якою контролюються терміни ревакцинації. Працівники, яким час робити щеплення, викликаються до МСЧ. Так минулого року ревакцинацію отримали близько 400 виробничників. Цього року її мають пройти 204 особи.
![]() ![]() Як розповів начальник МСЧ Борис Нескромний, щеплення АДП з подальшою періодичною ревакцинацією є в нашій країні обов’язковим і проводяться планово, тому вакцини закуповуються державою. Потрібна підприємству кількість вакцин виділяється після звернення до управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Щеплення від грипу не є плановим, проте за бажанням і за кошти працівників, у МСЧ можуть через аптечний пункт замовити вакцини, доставити їх з дотриманням холодового ланцюга та провести щеплення. Те ж саме стосується щеплення, наприклад, від гепатиту Б. Адже в обов’язковому порядку воно проводиться тільки для медперсоналу, який має контакт з кров’ю.
Нині в МСЧ підприємства підбивають підсумки минулого року та складають плани на новий. Та вже незабаром розпочнуться медогляди, консультації та обстеження, адже для медиків «Азоту» вислів «хворобу краще попередити, ніж лікувати» є визначальним у роботі й здоров’я азотівців під їхнім пильним наглядом.
Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM
|