<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

21.01.2020

ЩОРОКУ В МСЧ «АЗОТУ» ВИРОБНИЧНИКИ ПРОХОДЯТЬ МЕДОГЛЯД

Близько 3 тисяч працівників ПАТ «АЗОТ» кожного року проходять обов’язкові медичні огляди в медико-санітарній частині (МСЧ) підприємства. Ще кільком сотням азотівців тут роблять планову ревакцинацію від дифтерії та правця.

Медичний огляд обов’язково включає в себе загальні аналізи, біохімію крові, флюорографію, обстеження у вузькопрофільних спеціалістів. За необхідності робиться також спірометрія, електрокардіограма (після 40 років – обов’язково) та інші обстеження і консультації спеціалістів.Крім того, всім працівникам підприємства проводиться ревакцинація вакциною АДП (дифтерія, правець), яка має поновлюватися через кожні 10 років. Усі азотівці занесені в спеціальну базу, за якою контролюються терміни ревакцинації. Працівники, яким час робити щеплення, викликаються до МСЧ. Так минулого року ревакцинацію отримали близько 400 виробничників. Цього року її мають пройти 204 особи.

Як розповів начальник МСЧ Борис Нескромний, щеплення АДП з подальшою періодичною ревакцинацією є в нашій країні обов’язковим і проводяться планово, тому вакцини закуповуються державою. Потрібна підприємству кількість вакцин виділяється після звернення до управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Щеплення від грипу не є плановим, проте за бажанням і за кошти працівників, у МСЧ можуть через аптечний пункт замовити вакцини, доставити їх з дотриманням холодового ланцюга та провести щеплення. Те ж саме стосується щеплення, наприклад, від гепатиту Б. Адже в обов’язковому порядку воно проводиться тільки для медперсоналу, який має контакт з кров’ю.

Нині в МСЧ підприємства підбивають підсумки минулого року та складають плани на новий. Та вже незабаром розпочнуться медогляди, консультації та обстеження, адже для медиків «Азоту» вислів «хворобу краще попередити, ніж лікувати» є визначальним у роботі й здоров’я азотівців під їхнім пильним наглядом.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку