<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

13.01.2020

У МОДЕРНІЗАЦІЮ І КАПРЕМОНТИ ЧЕРКАСЬКОГО «АЗОТУ» ВКЛАДЕНО 188 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

За 11 місяців 2019 року Черкаське ПАТ "АЗОТ", що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, вклало в основні фонди підприємства більше 188 млн грн. Модернізація і капремонти в основних технологічних цехах підприємства були спрямовані на зниження собівартості готової продукції та забезпечення надійного і безперебійного виробництва.

«Модернізація виробничих потужностей та подальше підвищення операційної ефективності залишаються пріоритетами нашої стратегії. 188 мільйонів гривень – це загальна сума, яку вкладено в капітальні ремонти і модернізацію за 11 місяців 2019 року. Для порівняння: в 2018 році було вкладено близько 147 мільйонів гривень. Три основні чинники сприяли тому, що в минулому році підприємство змогло запрацювати «на повну» та розпочало реалізацію програм з модернізації. По-перше, вдалося забезпечити виробництво природним газом. По-друге, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вчасно ввела захисні антидемпінгові заходи щодо російських добрив. І, по-третє, дуже важливо, що акціонер продовжує інвестувати в завод», – підкреслив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров

В 2019 році найбільші інвестиції було вкладено в наступні проекти:

Модернізація установки з виробництва рідких комплексних добрив КАС
У проект вкладено 17,79 млн грн. В результаті, потужність підприємства з виробництва рідких добрив КАС збільшилася вдвічі з 500 тис. до 1 000 000 тонн на рік.

Ремонт  та модернізація в цеху А-3 з виробництва аміаку
В проект вкладено 42,1 млн грн. Заміна двох каталізаторів на агрегаті №2, модернізація деяких апаратів дозволили покращити умови роботи агрегату підготовки синтез-газу та дали можливість знизити витрати сировини й  енергоресурсів. 

Реконструкція гранбашти №1 цеху з виробництва аміачної селітри М-9 
Реалізовано перший етап проекту. В 2019 році в проект вкладено 20,8 млн грн. Планується, що реконструкцію гранбашти буде завершено в 2020 році. Завершення проекту дозволить відновити навантаження цеху М-9  до рівня 970 тис. тонн на рік. Проект спрямовано на збільшення виробництва аміачної селітри в гранульованій формі та у вигляді  плаву, який використовується для виробництва рідких добрив  КАС. 

Реконструкція технологічного обладнання в цеху неконцентрованої азотної кислоти М-5 
В проект вкладено 6,7 млн грн. Встановлення нових підігрівачів хвостових газів 2-го ступеня на двох агрегатах з виробництва неконцентрованої азотної кислоти дозволить зменшити кількість позапланових зупинок агрегатів та пов'язаних із зупинками перевитрат сировини й енергоресурсів. Реконструкція дозволить збільшити міжремонтний пробіг обладнання, а також суттєво знизить екологічні ризики.

Запуск ліній фасування карбаміду в цеху М-2
Впровадження проекту будівництва нових фасувальних ліній почалося в 2018 році й обійшлося підприємству в 2,6 млн грн. В 2019 році вкладено 475 тис. грн. Запуск  фасувальних ліній дозволить пакувати вироблений карбамід у нову упаковку – біг-беги (700 кг) і мішки (50 кг), яка має підвищений попит у агровиробників.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку