17.12.2018У ПАТ «АЗОТ» пройшли командні змагання з настільного тенісу
З 7 по 14 грудня цього року в спорткомплексі ПАТ «АЗОТ» проводилась командна першість з настільного тенісу серед збірних команд структурних підрозділів, присвячена Дню визволення Черкас від фашистських загарбників.
12.12.2018ЧЕРКАСЬКИЙ «АЗОТ» НАПРАВИВ ПОНАД 4,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ НА СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ ЗА 11 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ
Черкаський «Азот», що входить до хімічного бізнесу Group DF, за 11 місяців 2018 року спрямував 4,6 млн гривень на реалізацію проектів корпоративної соціальної відповідальності. Зокрема, пріоритетними напрямами стали проекти, направлені на підвищення якості освіти та медицини, допомога місцевим громадським організаціям та інші благодійні проекти у місті.
25.10.2018«ХІМІКИ» ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ НА ХХV СПАРТАКІАДІ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ЧЕРКАЩИНИ
Збірна команда ПАТ «АЗОТ» виборола призові місця у спортивних змаганнях на ХХV спартакіаді Федерації профспілок Черкащини, забезпечивши I місце збірній команді обласної організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості.
09.10.2018ЧЕРКАСЬКИЙ «АЗОТ» РОЗПОЧАВ СПІВПРАЦЮ З ЧОТИРМА НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ УКРАЇНИ
Черкаський «Азот», що входить до хімічного бізнесу Group DF, уклав довгострокові угоди про співпрацю та практику з чотирма навчальними закладами України – Черкаським державним технологічним університетом (ЧДТУ), Черкаським політехнічним технікумом (ЧПТ), Державним навчальним закладом «Черкаський професійний ліцей» (ЧПЛ) та договір про практику з Національним університетом «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»).