01.11.2017На Черкаському ПАТ «АЗОТ» відбулися спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), з метою підвищення рівня безпеки виробництва відбулися спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту, спрямовані на практичне відпрацювання дій щодо ліквідації можливих наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру. До навчань були залучені усі об’єктові служби цивільного захисту ПАТ «АЗОТ», спеціалізовані служби цивільного захисту міста та підрозділи управління ДСНС України в Черкаській області.
12.10.2017Хіміки вибороли Кубок в обласній Спартакіаді
Щороку в жовтні проходять фінальні змагання Спартакіади Федерації профспілок Черкаської області серед обласних галузевих профспілкових об’єднань. Щоб потрапити до фіналу, кожному колективу фізкультурників-виробничників підприємств чи установ потрібно було пройти відбіркові змагання.
05.10.2017ПРЕДСТАВНИКИ ЧЕРКАСЬКОГО ПАТ «АЗОТ» ПРИВІТАЛИ ПОЧЕСНОГО ПРОФЕСОРА ЧДТУ ГЕННАДІЯ СТОЛЯРЕНКА З ЮВІЛЕЄМ
Вже протягом багатьох років між Черкаським ПАТ «АЗОТ» і кафедрою хімічних технологій неорганічних речовин (нині кафедра хімічних технологій і водоочищення) Черкаського державного технологічного університету триває плідна співпраця у плані підготовки молодих фахівців, взаємному обміні досвідом з метою закріплення теоретичних знань та їхнього практичного застосування на виробництві.
19.09.2017До роботи – з науковим підходом
Кожен хороший фахівець обов’язково вміє правильно вибрати пріоритети у своїй трудовій діяльності і в житті загалом. Це можна сказати й про Ярослава Семеновича Бедерака – начальника електротехнічної лабораторії цеху електропостачання, та Володимира Вікторовича Мороза – начальника відділення цеху А-3.
18.09.2017Змагалися добровільні пожежні дружини
Цього року змагання з пожежно-прикладного спорту, що проходили 14 вересня, зібрало 18 команд добровільних пожежних дружин з різних структурних підрозділів товариства. Організацію та проведення турніру забезпечили працівники з особового складу 1 ДПРЗ.