04.04.2018«СПОРТИВНА ЛЕГЕНДА ЧЕРКАЩИНИ»
Книга під такою назвою, сторінки якої впишуть 30-літню історію діяльності на Черкащині клубу любителів бігу «Ритм», готується до друку. Ідейним ініціатором цього творчого проекту є незмінний голова КЛБ Юрій Воробйов, почесний ветеран праці Черкаського ПАТ «АЗОТ».
02.04.201831 БЕРЕЗНЯ ВИПОВНИЛОСЯ 30 РОКІВ З ТОГО ЧАСУ, ЯК У ЦЕХУ М-6 БУЛО ОДЕРЖАНО ПЕРШУ ПРОДУКЦІЮ
Цех з виробництва карбаміду М-6 є самостійним підрозділом у структурі Черкаського ПАТ «АЗОТ». Він будувався і вводився в експлуатацію під керівництвом першого начальника цеху Анатолія Гнатовича Барановського і в останній день березня 1988 року о шостій годині ранку було отримано першу продукцію, зразки якої зберігаються у «цеховому музеї історії» й донині.
28.03.2018ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ (ГРОМАДСЬКИХ) ОБГОВОРЕНЬ ПРОЕКТУ ПОСТАНОВИ НКРЕКП «ПРО СХВАЛЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПАТ «АЗОТ» НА 2018 РІК»
16.03.2018ВИРОБНИЧИЙ ЮВІЛЕЙ: КОТЕЛЬНОМУ ЦЕХУ – 30 РОКІВ
У структурі Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM котельний цех є самостійним підрозділом. Мета його діяльності – безперебійне забезпечення цехів товариства енергоносіями – парою, газом, теплофікаційною водою необхідних параметрів. А ще цех здійснює прийом та очищення конденсату і видає його споживачам.
22.02.2018ВАЖЛИВО!!!
На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 15 лютого 2018 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Публічного акціонерного товариства «АЗОТ» (м. Черкаси) на 2018 рік»
26.12.2017У «ДРУЖБІ НАРОДІВ» ВІДБУЛИСЯ НОВОРІЧН0-РІЗДВЯНІ СВЯТА ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ЧЕРКАСЦІВ
20 та 24 грудня в ПК «Дружба народів» відбулися святковий концерт та новорічно-різдвяна театралізована вистава, які керівництво та профспілковий комітет Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM організували для дітей працівників підприємства, учнів підшефних шкіл, дітей з багатодітних сімей та вихованців різних дитячих організацій.
08.12.2017На Черкаському «Азоті» для студентів ЧДТУ провели оглядову екскурсію
7 грудня у рамках співпраці ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM та Черкаського державного технологічного університету щодо взаємного обміну досвідом, навчання науково-педагогічних працівників, проходження практики, сприяння працевлаштуванню майбутніх хіміків тощо на підприємстві відбулася оглядова екскурсія для студентів 3-5 курсів та професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування (МБА) вишу, на чолі з ректором ЧДТУ Олегом Григором.