13.09.2018ЧЕРКАСЬКИЙ «АЗОТ» ВИДІЛИВ 600 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ СПІВРОБІТНИКІВ ЗАВОДУ
ПАТ «АЗОТ» виділило 600 тисяч гривень та придбало 119 путівок для оздоровлення дітей співробітників Черкаського «Азоту» під час літніх канікул. За результатами відбору, підприємством було обрано два табори для літнього відпочинку дітей – «Україна» та «Дахнівська Січ». Перебування у таборах включало в себе як проходження лікувальних процедур, так і розважально-ігрових заходів.
03.07.2018Розпочалася вступна кампанія у Черкаському політехнічному технікумі
30 червня у Черкаському політехнічному технікумі відбувся урочистий випуск молодших спеціалістів. У цей день дипломи отримали 204 випускники, які навчалися за 10 спеціальностями: техніки-електрики, електромеханіки, механіки, економісти, оцінювачі, програмісти, технологи машинобудування, фахівці з обслуговування технологічного обладнання.