<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

13.09.2018

ЧЕРКАСЬКИЙ «АЗОТ» ВИДІЛИВ 600 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ СПІВРОБІТНИКІВ ЗАВОДУ

ПАТ «АЗОТ» виділило 600 тисяч гривень та придбало 119 путівок для оздоровлення дітей співробітників Черкаського «Азоту» під час літніх канікул. За результатами відбору, підприємством було обрано два табори для літнього відпочинку дітей – «Україна» та «Дахнівська Січ». Перебування у таборах включало в себе як проходження лікувальних процедур, так і розважально-ігрових заходів.


«Оздоровлення наших співробітників та членів їх сімей є одним із напрямків соціальної відповідальності підприємства та нашим беззаперечним пріоритетом. Підприємство протягом багатьох років поспіль щороку організовує подібні відпочинкові програми. Але у цьому році, на відміну від попередніх, ми не ставили жодних обмежень та придбали путівки для дітей всіх співробітників заводу, хто виявив бажання. До процесу вибору відпочинкових таборів були безпосередньо залучені співробітники, що допомогло нам організувати максимально комфортний відпочинок як з точки зору якості послуг, сервісу, так і розташування», – прокоментував Василь Іванов, голова профкому ПАТ «АЗОТ».


Проведення заходів соціальної відповідальності є одним з пріоритетних напрямів роботи підприємства поряд з виробництвом продукції. Окрім проведення соціальних програм для співробітників заводу, підприємство реалізує регіональні соціальні програми, дбає про розвиток міста, надає цільову благодійну допомогу. 

Зокрема, до початку навчального року підприємство спрямувало понад 950 тисяч гривень на підготовку шкіл та дитячих садочків Черкас, що включало проведення ремонтів класних кімнат та допоміжних приміщень, закупівлю необхідного обладнання та іншого навчального інвентарю.
 
В рамках програми «Збережи своє місто» підприємство здійснило масштабну реконструкцію Палацу культури «Дружба народів» та площі біля нього, вклало значні кошти у ремонт доріг та оновлення тролейбусного парку, налагодило випуск дитячих та спортивних майданчиків, надало підтримку лікувальним закладам Черкас. Працівники ПАТ «АЗОТ» завжди беруть найактивнішу участь у щорічних всеукраїнських акціях з благоустрою «За чисте довкілля» і наводять лад не лише на території заводу, а й в різних мікрорайонах міста та в підшефних школах.

Соціальна відповідальність підприємства проявляється також у дотриманні високих виробничих стандартів та оплати належного рівня заробітної плати, у впровадженні соціальних програм, спрямованих на поліпшення умов праці, навчання та розвитку персоналу.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку