28.04.2016ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM розпочинає співпрацю з «Київським політехнічним інститутом»
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), побували з екскурсією студенти інженерно-хімічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ»). Майбутні інженери-механіки ознайомилися з особливостями технологічного процесу на виробництві мінеральних добрив.
21.04.2016Шановні жителі й гості міста, представники ЗМІ!
Завтра, 22 квітня 2016 року, о 13.00 на Соборній площі відбудеться урочиста передача 15 тролейбусів, подарованих місту ПАТ «АЗОТ» за участю керівництва міста, Групи компаній Group DF, OSTCHEM, ПАТ «АЗОТ», громадськості.
15.04.2016Черкаські хіміки наростили обсяги збуту рідких добрив
У першому кварталі цього року Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), наростив продажі рідких добрив, порівняно з аналогічним періодом 2015 року.
14.04.2016Азотівці налагодили плідну співпрацю з черкаськими волонтерами
Ініціативна група ПАТ «АЗОТ» «Україна понад усе» тісно співпрацює з громадськими організаціями Черкас. Насамперед волонтери підприємства регулярно допомагають комплектувати для бійців АТО посилки з найбільш затребуваними на передовій речами.
12.04.2016Команда «Азот» посіла третє місце відкритої першості Черкас із волейболу
Бронзові медалі виборола збірна команда ПАТ «АЗОТ» у відкритій першості Черкас із волейболу «Златогор-ліга». Якщо в попередні роки на міських і обласних змаганнях підприємство представляла тільки футбольна команда, цього сезону «Азот» представлений ще й у волейболі.
11.04.2016Представники «Азоту» привітали дитсадок з півстолітнім ювілеєм
Депутат міської ради від ПАТ «АЗОТ», головний електрик підприємства Ігор Кривошеєв та начальник відділу маркетингу Олександр Жмурко завітали до дитячого садочка №39, щоб привітати його колектив з 50-річним ювілеєм.
31.03.2016Модернізація виробництва забезпечила економію енергоресурсів
Виробничі цехи ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM утримують максимальне навантаження з виробітку продукції і водночас високий рівень енергоефективності технологічного процесу. Починаючи з січня цього року, підприємство зекономило енергетичних ресурсів на суму 12,9 млн. грн.