Приватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тоннна рік.
На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.
Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.
OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).
Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.
Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.
Новини
11.10.2013Нові спортивні перемоги Ігоря Королькова
П’ять медалей завоювали українські спортсмени на чемпіонаті світу серед ветеранів у Сараєво. Вже в перший день майстри з вільної боротьби здобули дві медалі. Бронзу команді приніс Ігор Корольков – ветеран праці ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.
09.10.2013Вихованці дитячого Центру здобули призові місця у спартакіаді
Всеукраїнська спартакіада для молоді з особливими фізичними потребами «Вітрила Надії» пройшла в м. Залізний Порт. У складі команди Черкаської області виступали 7 осіб з Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ».
01.10.2013Збірна OSTCHEM здобула бронзу на Всеукраїнській спартакіаді
22-25 вересня в Криму (м. Алушта) на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Спартак» проходила ХІХ Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада працівників промислової сфери, транспорту й соціальної сфери.
30.09.2013Юні черкаські футболісти розпочали боротьбу за Кубок «Азоту»
28 вересня стартував Зимовий Кубок "Азоту" з мiнi-футболу, участь в якому беруть команди з 22 шкіл мiста Черкас. Урочисте відкриття змагань вiдбулося в спортивній залі ЗОШ №12.
23.09.2013У Черкасах пройшов фестиваль «OSTCHEM запалює зірки»
У ПК «Дружба народів» відбувся перший дитячий фестиваль «OSTCHEM запалює зірки». Більше 270 юних артистів із Рівного, Горлівки, Сєвєродонецька та Черкас влаштували грандіозне талант-шоу.
23.09.2013Холдинг OSTCHEM намерен возобновить работу
Холдинг OSTCHEM намерен возобновить работу предприятий до конца октября текущего года по окончанию плановых ремонтов.
20.09.2013Працівник «Азоту» став чемпіоном Європи
Золоту медаль здобув на відкритому Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що проходив у Черкасах 13-15 вересня, докер-механізатор цеху з виробництва аміачної селітри М-9 ПАТ «АЗОТ» Ігор Дубович. А приймав такі престижні змагання Палац культури «Дружба народів».