<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

01.10.2013

Збірна OSTCHEM здобула бронзу на Всеукраїнській спартакіаді

22-25 вересня в Криму (м. Алушта) на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Спартак» проходила ХІХ Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада працівників промислової сфери, транспорту й соціальної сфери. Організатором цих змагань стало Фізкультурно-спортивне товариство «Україна» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України.

В Алушту приїхали збірні команди провідних галузей промисловості: металургійної, авіабудівної, атомної, текстильної, енергетичної, вугільної тощо. Хімічну й нафтову галузі представляла збірна команда холдингу OSTCHEM (29 осіб).


Спартакіада традиційно проводилася з таких видів спорту: армреслінг, гирьовий спорт, легка атлетика, футзал, волейбол, настільний теніс і шахи. Хіміки достойно підготувалися до змагань і були представлені у всіх цих видах. Нарівні з молоддю виступали й ветерани – спортсмени старші 35 років.

До складу збірної команди підприємств OSTCHEM входили й працівники Черкаського «Азоту». Так, Руслан Кобець (інженер департаменту  безпеки підприємства) виборов друге місце зі стрибків у довжину з результатом 6м 40см (для порівняння І місце – 6м 50см). Ірина Ілмедова (старший майстер зміни цеху К-2) виборола ІІІ місце у своїй віковій категорії з бігу на 400м та ІV місце у стометрівці, а Юлія Галушкевич (начальник дослідної лабораторії центральної лабораторії) посіла ІV місце з настільного тенісу.
 
Боротьба за нагороди була впертою та напруженою. Для спортсменів холдингу турнір завершився успішно – команда посіла ІІІ місце у своїй групі.

Ірина Ілмедова (друга зліва) під час нагородження

Руслан Кобець показав другий результат зі стрибків у довжину

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку