<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

20.09.2013

Працівник «Азоту» став чемпіоном Європи

Золоту медаль здобув на відкритому Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що проходив у Черкасах 13-15 вересня, докер-механізатор цеху з виробництва аміачної селітри М-9 ПАТ «АЗОТ» Ігор Дубович. А приймав такі престижні змагання Палац культури «Дружба народів».


У чемпіонаті взяли участь спортсмени з 13 країн: Данії, Англії, Франції, Італії, Ірландії, Шотландії, Росії, Білорусі... Українські спортсмени вже традиційно показують високі результати, тож цього року чемпіонат вирішено було проводити в Україні та ще й не в столиці, а в мальовничих Черкасах, які виростили чимало чемпіонів з пауерліфтингу.

Традиційно в якості змагальних дисциплін на чемпіонаті виконували три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, тяга штанги. Ігор Дубович виборов золото у ваговій категорії до 125 кг, вижавши штангу вагою 210 кг. Перші місця в своїх категоріях зайняли також черкасці Ігор Іванченко (жим) та Олена Тютенко (тяга). Вибороли українці й загальнокомандне перше місце чемпіонату.

Як розповів Ігор, спортом він займається з дитинства. Спочатку захоплювався дзюдо, має звання кандидата в майстри спорту. Після армії почав серйозно займатися пауерліфтингом та вже років вісім як вийшов у цьому виді спорту на професійний рівень. Нині Ігор Дубович входить до складу збірної України та готується до Чемпіонату Світу, що проходитиме в лютому в Молдові.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ»


Возврат к списку