<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

09.10.2013

Вихованці дитячого Центру здобули призові місця у спартакіаді

Всеукраїнська спартакіада для молоді з особливими фізичними потребами «Вітрила Надії» пройшла в м. Залізний Порт. У складі команди Черкаської області виступали 7 осіб з Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ».


Іра Пономаренко була на подібному заході вперше, але, увійшовши в спортивний азарт, отримала найбільше нагород: два перших місця в змаганнях з шашок та хокею, шість 2-х місць з дартсу, настільного тенісу, бадмінтону, пауерліфтінгу, городків, нардів та декатлону.

Загалом вихованці Центру показали хороші результати. Галя Резніченко отримала 4 нагороди, сестри Вероніка та Валерія Гібало – 6-ть, Тетяна Мурза – 4 нагороди, Максим Якубовський –  посів 1 місце з дартсу.

Черкаська область посіла 2 командне місце серед 12 областей України, отримала 55 золотих, срібних та бронзових медалей.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM


Возврат к списку