<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

05.07.2012 Є на «Азоті» богатирі
Уже кілька років поспіль беруть участь у Всеукраїнському святі богатирської слави на призи пам’яті Івана Піддубного Сергій Юхно та Сергій Конд-ратьєв – інженери департаменту безпеки ПАТ «АЗОТ».

04.07.2012 Хор ветеранів «Азоту» поїде на фестиваль до Чернігова
Хор ветеранів «Азоту» представлятиме Черкащину на відкритому фестивалі традиційної слов’янської культури «Київська Русь», який проходитиме з 17 по 19 серпня на Чернігівщині.

04.07.2012 Керівники товариства не зраджують футболу
Вже традиційними стали матчі з міні-футболу за участі керівників ПАТ «АЗОТ», починаючи від Голови Правління, його заступників і директорів за напрямами до керівників окремих управлінь.

03.07.2012 «Азотівці» мають побачити конкретні результати виконання соціальної угоди з містом» – В. Жуковська
Почесний Президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська контролюватиме використання коштів від соціальної угоди між підприємством та Черкасами. Адже ПАТ «АЗОТ» свої зобов’язання чітко виконує, тепер справа за владою, щоб отримані від підприємства кошти були використані на благо городян і в першу чергу – працівників «Азоту».

02.07.2012 Новий Колективний договір підвищує соціальні гарантії працівників ПАТ «АЗОТ»
20 червня відбулася конференція трудового колективу «Азоту», на якій було підбито підсумки виконання Колективного договору за 2011 рік та прийнято Колективний договір на 2012 рік. Найголовніші зміни, які були внесені до нового документа, стосуються підвищення соціальних пільг для працівників товариства.

18.06.2012 На ПАТ «АЗОТ» розпочалися планові капітальні ремонти цехів
В розпалі нині капітальні ремонти в цехах А-3 та М-9. Так, на виробництві аміаку вже проведено величезну роботу з перевантаження нового каталізатора, який відпрацював свій термін. А в цеху М-9 здійснюється ремонт першого агрегату, після його пуску тут візьмуться за ремонт другого агрегату.

13.06.2012 Море, сонце, пляж… Перші групи азотівців уже відпочили в Криму
5 та 7 червня на море від’їхали дві перші групи відпочивальників, які отримали від профспілки путівки до Криму. Уже не перший рік азотівці надають перевагу відпочинку в пансіонаті «Полімер», що в смт. Миколаївка на західному березі півострова.

13.06.2012 Розпочалася друга зміна літньої школи «Велика гра»
В Дитячому парку черкаських дітей віком 8-16 років знайомлять зі скаутингом, бойовим гопаком, верховою їздою, греблею, проводять майстер-класи із народних ремесел та вчать англійської мови. Навчання та харчування для дітей безкоштовні.

11.06.2012 Черкаські малюки отримають можливість покращити здоров’я
Унікальне обладнання для реабілітації дітей із вадами нервової системи почала отримувати Черкаська обласна дитяча лікарня від ПАТ «АЗОТ».

11.06.2012 Кращий ескіз панно для Дружби народів
Почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська оголосила творчий конкурс на кращий ескіз нового панно для фасаду ПК «Дружба народів».

01.06.2012 Як ми День хіміка святкували
Після урочистої частини на працівників ПАТ «АЗОТ», які зібралися 25 травня в філармонії, чекав зірковий концерт від Тіни Кароль, а 26 травня – відбувся концерт для ветеранів праці підприємства.


Новини 738 - 748 з 865
Початок | Попер. | 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 | Наст. | Кінець Все