<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

22.11.2012

ПАТ «АЗОТ» готується до роботи взимку

Більшість заходів з підготовки до зими, запланованих на цей рік, вже виконано. Як повідомив заступник головного архітектора ПАТ «АЗОТ» Василь Миколайович Жулідов, у 2-3 кварталах силами РГЦ було відремонтовано 15500 м2 м’яких покрівель, відремонтовано та замінено більш ніж 400 м2 вікон, засклено 380 м2 шибок, замінено 20 зовнішніх дверей...


Адміністративно-побутовий корпус цеху М-2

Багато робіт з підготовки до зими виконано цього року також силами підрядних організацій. Найбільший обсяг робіт було виконано в цеху М-2.

– Будівлю адміністративно-побутового корпусу поштукатурили та пофарбували, встановили металопластикові вікна, замінили вхідні двері, – розповідає начальник цеху Дмитро Миколайович Артюхов. – Замінені вікна і на гранбашті цеху, а також реконструйовано обшивку майданчика обслуговування скребка. Тепер башта повністю готова до зими, адже позаторік на ній замінили покриття даху, а торік башту відремонтували та пофарбували спеціальною фарбою, яка виконує не лише естетичну, а й захисну функцію.

Крім того, в М-2 було виконано ремонт дахів компресії та класифікації, замінено вікна на складі і в приміщенні ЦПУ та ворота на електропідстанціях. Загалом, роботи з підготовки до зими ведуться практично в усіх підрозділах підприємства.

Нині триває ремонт даху відділення регенерації масел (к.133) ЦЦР, виробничого корпусу 3006 «В» цеху К-1, корп. 704 – склад лакофарбувальної продукції ДСГ. Планується замінити вікна в побутових приміщеннях цеху М-9 та в корпусі 707 ВГРЗ. У планах також ремонт дахів насосної станції (к.3006/1) цеху К-1, ЦПУ (к. 3008) К-2, відділенні розділення повітря (к.3035) цеху К-3 та центрального теплового пункту котельного цеху.

Наталія Бакалова

Возврат к списку