<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

ДПРЗ-1

25.09.2014

Змагання добровільних пожежних дружин

ЗМАГАННЯ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕЖНИХ ДРУЖИН

Змагання ДПД проводяться на підставі Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012р., згідно з Наказом МНС №882 від 24.12.2009р. «Інструкція про порядок створення та організацію діяльності добровільної пожежної дружини». ДПД- це формування співробітників підприємства для здійснення заходів щодо запобігання пожежам, організації їх гасіння на початковій стадії розвитку, здійснення громадського контролю за додержанням установлених законодавством вимог пожежної безпеки, сприяння і надання допомоги аварійно–рятувальним підрозділам, проведення роз’яснювальної роботи серед робітників.

Так і цього року наприкінці вересня 25 числа відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту серед команд добровільних пожежних дружин (ДПД) ПАТ «АЗОТ». В цьому році участь взяли 25 колективів з кількістю 125 особи. На забезпеченні проведення змагань та організаційних питань 12 співробітників з число особового складу 1 ДПРЗ.

Змагання складались з трьох вправ. Перша – гасіння пожежі вуглекислотним вогнегасником. Друга – гасіння пожежі порошковим вогнегасником і третя – гасіння азбестовим полотном умовного потерпілого.

У напруженій боротьбі перше загальнокомандне місце посіла команда ДПД цеху А-5. Друге – команда цеху А-3, третє – цеху М-7. В особистій першості з виконання першої вправи працівники підприємства В.С. Зарицький (ОПСВ) та Починок В.В. (А-3) показали однакові результати 9,8 секунд. Також однакові результати 10 секунд показали працівники К.М.Лесь (ЦГД) та О.В.Дьячков (А-5) що посіли друге місце, третє – Зінченко Є.В. (К-5).

Найкраще справився з виконанням другої вправи як і в минулому році працівник цеху М-6 А.В.Кудря, друге місце закріпилося за працівником цеху К-1 Ю.І.Рябошлик, третє дісталося працівникові цеху М-2 О.Ю.Гаркавий.

У виконанні третьої вправи перше місце посіли працівники цехів П.А.Макота та Мишка В.О. (М-7), і працівники В.В.Крезуб та І.О.Шепель (УКР), друге працівники цеху М-6 В.С.Шепеленко та А.В.Бурлай, третє – працівники ЦЕРЦ А.І.Крупа та А.В.Курилко.

Як зазначив начальник 1 ДПРЗ Ю.О.Литвин, метою змагань, насамперед, було підвищення рівня готовності ДПД, вдосконалення навичок використання первинних засобів пожежогасіння та дій в разі виникнення початкових стадій загорань. Начальникам структурних підрозділів необхідно турбуватися про стан первинних засобів пожежегасіння, що вбачає охорону матеріальних цінностей підприємства та виробничих надбань, щоденно проводити роз’яснювальну роботу про недопущення порушень правил охорони праці та вимог пожежної безпеки.

Підготував: Бєлашов Д.А.

 


Возврат к списку