<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Акції

Всеукраїнська акція "Герой-рятівник року"

Мета акції

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція "Герой – рятувальник року" передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Організатори акції

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Всеукраїнський благодійний фонд "Сприяння державній пожежній охороні".

Інформаційне та рекламне забезпечення

Здійснюється Міністерством з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Учасники акції

Учасником Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Умови та порядок проведення акції

Акція проводиться протягом року.

Серед учасників оргкомітетом визначаються 10 номінантів та 3 лауреати.

Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою "Герой-рятувальник року"

Відзнака вручається переможцям акції Міністром з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи під час урочистого святкування Дня працівників цивільного захисту.