<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

ДПРЗ-1

29.08.2014

АТО

Допомога українській армії – основне завдання благодійного фонду, який був створений спеціально для підтримки української армії. Діяльність фонду полягає в поширенні інформації по всій країні, і залучення бажаючих допомогти грошима в закупівля спорядження, пристроїв та спеціальної техніки, що полегшує роботу солдата під час військових дій.

Причиною створення благодійного фонду стало те, що сьогодні захисники не мають у своєму розпорядженні навіть звичайного набору спорядження, що не відповідає навіть мінімальній віддачі сил і дій у бік противника. Збір коштів на армію в сьогоднішній ситуації на території України вважається чи не найбільшою допомогою тим, хто стоїть за наші свободу і мир.

Зараз йде активний збір коштів для української армії. На зібрані кошти благодійна організація не купує захисникам зброю, гроші витрачаються виключно на закупівлю захисних засобів. Адже важко уявити солдата без бронежилета. На жаль, в нашій ситуації такі випадки не рідкість. Тому нещодавно особовим складом 1 ДПРЗ були зібрані кошти та закуплені 3 бронежилета 4-го класу, 3 келареві каски, 5 примусів туристичних, а також миючі засоби та господарчий інвентар, що були передані в зону АТО для наших співвітчизників.

«Зробити маленький внесок для того, щоб допомогти солдатам, значить допомогти своїй країні здобути перемогу і справедливість над злом і обманом» - зазначив полковник служби цивільного захисту начальник загону Литвин Ю.О.

Підготувала: Соловйова Вікторія

 


Возврат к списку