<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

ДПРЗ-1

26.08.2014

ГДЗС

Щорічні змагання ланок ГДЗС

Покликання рятувальника включає в себе не лише вміння боротися зі стихією, а й працювати в найскладніших умовах, зокрема сильної задимленості приміщення.

Прикладом останнього стали щорічні змагання на першість 1 ДПРЗ по охороні ПАТ «АЗОТ» «Краща ланка газодимозахисної служби», що проходили 29 серпня на тренувальній базі. Як зазначив начальник 1 ДПРЗ Ю.О.Литвин, змагання стали запорукою підвищення боєздатності та покращення професійної майстерності особового складу караулів.

Змагання проходили в 2 етапи і включали такі заходи: евакуація потерпілого з 3-го поверху навчальної вежі та проведення розвідки в задимленому приміщенні, та бойове розгортання з подоланням психологічної смуги перешкод. Найкращий загальний результат у трьох видах змагань (за найменшої кількості витраченого часу) серед 8 команд-учасників, посіла команда 1-го караулу 18 ДПРЧ (начальник караулу майор сл.ц.з. Коваленко Я.Г.), на другому місці команда 1-го караулу 19 ДПРЧ (начальник караулу капітан сл.ц.з. Коваль О.В.) і на третьому місці команда 3-го караулу 18 ДПРЧ (начальник караулу капітан сл.ц.з. Кравченко В.І.).

Із числа команд-переможців буде сформовано дві збірні команди 18 ДПРЧ та 19 ДПРЧ 1 ДПРЗ Управління ДСНС України у Черкаській області для участі у змаганнях «Краща ланка ГДЗС пам’яті Ігоря Свідіна» серед пожежно-рятувальних підрозділів Черкаської області.

Підготувала:

Соловйова Вікторія 


Возврат к списку