<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

ДПРЗ-1

21.07.2014

День Водія

Для підвищення рівня транспортної дисципліни в підрозділі, згідно плану роботи ДПРЗ-1 Управління ДСНС України у Черкаській області 21.07.2014 року було проведено «День водія», на якому було зібрано весь особовий склад з числа водіїв, в кількості 23 особи. Було проведено стройовий огляд присутніх, доведені вимоги наказів, розпоряджень та вказівок ДСНС України та Управління ДСНС України у Черкаській області з питань зміцнення транспортної дисципліни, заслухані відповідальні за стан транспортної дисципліни в підрозділі, проведені заняття згідно розкладу занять.

Після проведення службової наради та перевірки теоретичних знань з правил дорожнього руху, відбулися і практичні заняття по роботі з агрегатами пожежних автомобілів такі як: забір та подача води з вододжерела за допомогою насоса, забір води з сторонньої ємності та подача ГПС-2000 на висоту 12 метрів.

Питання транспортної дисципліни виносяться на службові наради, та завдяки увазі та контролю керівництва частин і загону, яку приділяють до технічного стану транспортних засобів, що знаходяться на озброєнні частини, фактів створення ДТП особовим складом частин допущено не було.


Підготувала Соловйова 


Возврат к списку