<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

ДПРЗ-1

31.05.2012

Пожежники отримали ключі від нового комбінованого автомобіля

ПОЖЕЖНИКИ ОТРИМАЛИ КЛЮЧІ ВІД НОВОГО КОМБІНОВАНОГО АВТОМОБІЛЯ

У квітні автопарк ЗДПО-1 з охорони ПАТ «АЗОТ» поповнився новеньким універсальним автомобілем комбінованого пожежегасіння, споряджений усім необхідним інвентарем. Такий подарунок вогнеборцям приготувало керівництво товариства разом із Київським заводом-виробником «ТІТАЛ», де за спеціальним замовленням, враховуючи широкий спектр дій, був виготовлений автомобіль. Ключі від нього колективу вручив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Леонідович Скляров під час урочистостей співробітників загону.

– Мені досить приємно виконати цю почесну місію і вручити ключі від надсучасного автомобіля комбінованого пожежегасіння, яких у країні нараховується одиниці, – зауважив Віталій Леонідович. – У 2011 році ми заклали у фінплан кошти для придбання такої техніки і я вдячний колективу заводу, який прислухався до пропозицій та побажань керівництва загону і втілив спільний задум у життя. Вітаю усіх з цією знаменною подією. Гадаю, що і наступний 2013 рік не буде винятком у плані зміцнення матеріально-технічної бази цього важливого підрозділу, для якого пожежна та хімічна безпека нашого підприємства є першочерговим завданням. Нехай на долю автомобіля не випадає серйозних випробувань, нехай його минають незвичайні ситуації, а головна участь буде відведена лише для тактичних навчань.

В свою чергу начальник ЗДПО-1 з охорони ПАТ «АЗОТ» Юрій Олександрович Литвин від імені всього колективу подякував керівництву товариства, директору заводу «ТІТАЛ» П.П.Брицькому, територіальному управлінню МНС в Черкаській області на чолі з В.М.Гвоздьом за такий чудовий подарунок і пообіцяв оправдати довіру, покладену на пожежних.

– Співпраця нашого управління з керівництвом «Азоту» триває давно і дає плідні результати щодо питань переоснащення. Для такого підрозділу, який вважається найкращим в області, і для якого захист об’єкта головне, спецтехніка високого рівня понад усе і її найважливіше завдання не підвести себе у разі випробування, – запевнив начальник територіального управління МНС в Черкаській області Віктор Михайлович Гвоздь, привітавши колектив зі святом передачі автомобіля у «надійні руки».

Автомобіль комбінованого пожежегасіння освятив священик Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Василій.

Під час урочистої церемонії відбулося ряд нагороджень.

Насамкінець були продемонстровані можливості нової техніки. Умовну пожежу вдалося погасити за лічені секунди.

Ніна Гошуренко


Возврат к списку