<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Абетка виживання

Місця постійних вогневих робіт

Постійні місця проведення вогневих робіт узгоджуються з пожежною охороною і визначаються наказами, розпорядженнями по товариству (цеху), де призначаються відповідальні за безпечне проведення цих робіт посадові особи.

Постійними місцями для проведення вогневих робіт можуть бути:

а) площадки, спеціально відведені і відгороджені від загальної території об´єкта. При виборі місця для площадки необхідно дотримуватись вимог Правил пожежної безпеки щодо протипожежних розривів;

б) спеціальні кабіни із негорючих матеріалів площею не менше ніж 4 м2 на кожне робоче місце, розташовані у механічних та ремонтних цехах (майстернях);

в) приміщення, обладнані для зварювальних робіт.

Постійні місця для проведення вогневих робіт повинні бути обладнані вентиляцією, забезпечені первинними засобами пожежогасіння і даною інструкцією.

Не дозволяється розміщувати постійні місця для проведення вогневих робіт у пожежонебезпечних та  вибухопожежонебезпечних приміщеннях.

Вогневі роботи повинні бути негайно припинені при виникненні аварійних ситуацій поблизу  цехів, установок, розташованих поряд.

У разі зварювання металоконструкцій масою більше 15 кг стаціонарні робочі місця необхідно обладнати збірними стендами та засобами механізації. У разі зварювання дрібних та малогабаритних (масою до 15 кг) виробів стаціонарні робочі місця необхідно обладнати столами зварників.

 


Возврат к списку