04.11.2013Вишитими шедеврами Сергія Притули милувалися волиняни
Місто Володимир-Волинський, що на Волині, згадується ще на сторінках «Повісті минулих літ» і має велике історичне надбання. Тут часто проходять цікаві мистецько-культурні заходи, працюють персональні, загальні та колективні виставки народних умільців.
30.10.2013Азотівці стали призерами Спартакіади Федерації профспілок області
ХХ обласна Спартакіада Федерації профспілок Черкаської області серед галузевих профспілкових об’єднань відбулася в спортивному комплексі СДЮСШОР (легкоатлетичний манеж). До плеяди переможців увійшли і спортсмени ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.
29.10.2013Юні футболісти Черкас змагаються за Кубок «АЗОТУ»
Футбольні команди з 22 шкіл міста Черкас беруть участь у Зимовому Кубку «Азоту» – змаганнях для школярів, організованих Черкаським ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної групи Group DF).
28.10.2013У Горлівці відбулася Координаційна рада підприємств азотної групи OSTCHEM
На базі «Концерну Стирол» пройшло чергове засідання Координаційної ради. Учасники слухань розглянули питання щодо переформатування цього загальнокорпоративного органу й створення на його основі Ради з соціальної політики.
25.10.2013Роботу влади в місті контролюватимуть… його жителі
Більше сотні людей, представників понад 20-ти громадських організацій, профспілок та комітетів мікрорайонів міста офіційно заснували Громадську раду Черкас. Основна мета її створення – налагодження ефективного діалогу влади та громади, стимулювання влади до дій та прозорості у прийнятті важливих для громади рішень.
25.10.2013ПРОФСПІЛКИ ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВІВ ПІДПРИЄМСТВ OSTCHEM ДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ РОБОТИ
Мета діяльності профспілки – представництво та захист професійних, соціально-трудових прав та інтересів його членів. Але як досягати цього в соціально-економічних і правових умовах, які постійно змінюються? Які форми та методи профспілкової роботи найбільш ефективні?
15.10.2013У медсанчастині Черкаського «Азоту» відкрили аптеку
Аптечний пункт на другому поверсі медико-санітарної частини запрацював на початку жовтня. Купити ліки азотівці можуть за оптовими цінами. У 2014 році працівникам товариства запропонують взяти участь у новій соціальній програмі, яка працюватиме за принципом лікарняної каси.