17.04.2012У квітні попит на добрива випереджає виробіток
Квітень, це той місяць, коли найактивніше купують мінеральні добрива. Як підкреслив комерційний директор ПАТ «АЗОТ» Андрій Владиславович Коваленко, на сьогодні попит випереджає виробіток.
13.04.2012Черкаські спортсмени отримали новий автомобіль від ПАТ «Азот»
Мікроавтобус «Фольксваген Транспортер T5» та два спортивні велосипеди презентувало ПАТ «АЗОТ» вихованцям комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 під час урочистостей на Соборній площі Черкас 7 квітня.
13.04.2012Товариство «АЗОТ» обирає собі Почесного Президента
На конференції трудового колективу ПАТ «АЗОТ», яка відбулася 5 квітня цього року, було вирішено надати пропозицію для розгляду та подальшого голосування на загальних зборах акціонерів ПАТ «АЗОТ» щодо обрання Почесним Президентом товариства Голови Правління ПАТ «Комерційний банк «Надра» Валентини Жуковської.
02.04.2012У «Дружбі народів» оновлять протипожежну систему
Протипожежний резервуар ємністю в півтисячі тонн, подвійна протипожежна система, жаростійка завіса, яка може 60 хвилин утримувати вогонь… Усе це зроблено для того, щоб убезпечити глядачів зали Палацу культури «Дружба народів» ПАТ «АЗОТ» на випадок пожежі.
20.03.2012Весна пожвавлює закупівлю добрив
На повному навантаженні впродовж останніх місяців працює цех аміачної селітри М-9 Черкаського ПАТ «АЗОТ», виробляючи щодоби 3200 тонн гранул родючості для потреб сільгоспвиробників.
19.03.2012Палац «Дружба народів» закрився на ремонт
З 19 лютого Палац культури «Дружба народів» ПАТ «АЗОТ» остаточно закрився на ремонт, адже роботи вже розпочалися у його великій залі. Нині тут іде заміна старих крісел на нові – сучасні та зручні, демонтаж сцени та покриття підлоги, проводиться ревізія системи автоматичного пожежегасіння. Уже замовлено «одяг» для сцени.
19.03.2012Ветеран-азотівець виборов перше місце зі штовхання ядра
З перемогою приїхав із зимового ветеранського легкоатлетичного чемпіонату України, що проходив 3-4 березня в Києві, контролер охорони ДБ ПАТ «АЗОТ» Олег Омелянчук.
12.03.2012Для жінок «Азоту» співав діамантовий голос України
Святковим концертом привітав своїх працівниць Черкаський «АЗОТ» напередодні Міжнародного жіночого дня. Розпочався він виступами черкаських творчих колективів, а після антракту на сцену вийшов Народний артист України Володимир Гришко, який співав лише для жінок і про жінок.
06.03.2012Шановні виробничниці! Щиро вітаємо вас зі святом 8 Березня!
Це не випадковість, що Міжнародний жіночий день відзначається на початку весни, саме тієї щасливої пори, коли природа робить перший подих на повні груди, коли люди чекають тепла, оновлення, ніжності. Адже жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційною насиченістю почуттів.