03.03.2015Телеканал Euronews взяв інтерв’ю у Дмитра Фірташа
Один з найвідоміших і водночас найсуперечливіших українських бізнесменів Дмитро Фірташ вже майже рік перебуває в Австрії в очікуванні рішення щодо можливої екстрадиції до США. Звільнений під заставу у 125 мільйонів євро, пан Фірташ відкидає американські звинувачення у корупції і твердить про політичні мотиви переслідування, у тому числі з боку влади України, яку він критикує.
25.02.2015Усе виробництво на «Азоті» під контролем ЦВТК
Хімія потребує точності, тож всі етапи технологічного процесу у виробничих цехах Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM ретельно контролюються лабораторіями централізованого відділу технічного контролю, яких на підприємстві 12-ть. Загалом же у відділі трудяться 150 працівників, з яких більше 90 відсотків жінок.
24.02.2015Поезія душі і серця працівників «Азоту»
Побачив світ «Поетичний збірник працівників Азоту», який вперше зібрав під однією обкладинкою майстрів римованого слова хімічного підприємства – Черкаського «Азоту».
23.02.2015Волонтери «Азоту» придбали для АТО два електрогенератори
Волонтерська група ПАТ «АЗОТ» «Україна понад усе» продовжує активну роботу із забезпечення бійців АТО. Дізнаючись про потреби наших захисників, вони оперативно реагують на них, купуючи все нобхідне – від молотків та сокир до бензинових електрогенераторів.
20.02.2015У Центрі дитячої творчості відкрилася студія дизайну
Вихованці Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM займатимуться професійно не лише вокалом та хореографією. Відтепер вони можуть реалізувати свій творчий потенціал ще й на заняттях у студії дизайну «Колібрі».
19.02.2015ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM забезпечує стабільність виробництва та виплати зарплат своїм працівникам
Україна переживає один із найскладніших періодів у своїй історії. Воєнні події на Сході завдали серйозного удару по економіці країни. Та попри всі труднощі, Черкаський «Азот» OSTCHEM зумів вистояти й виконати зобов’язання з постачання мінеральних добрив сільськогосподарським товаровиробникам. Залишаючись бюджетоутворюючим підприємством для Черкас, «Азот» забезпечує місту 4,5 тисячі робочих місць, вчасно та в повному обсязі виплачує зарплати працівникам. Про те, чим сьогодні живе підприємство розповів Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.
18.02.2015Ремонт для підшефної школи
Оновити актову залу Черкаській школі №2 допомогли працівники ремонтно-будівельного цеху ПАТ «АЗОТ».
16.02.2015Романтика та подарунки на Валентинів день для дітей азотівців
Вихованці Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» традиційно організували до Дня святого Валентина флешмоб. 5-хвилинне костюмоване дійство пройшло 14 лютого в торгівельно-розважальному центрі «Любава».