<-----> <----->
Поиск по сайту
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
ОпросПублічне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із вітчизняних виробників мінеральних добрив, виробник капролактаму та іонообмінних смол, аміачної селітри з часткою 36% на внутрішньому ринку. Також підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні, частка якої складає 70% від обсягу національного ринку..

На ПАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новости

RSS

23.05.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM завершив капітальний ремонт на виробництві карбаміду в цеху М-2
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), завершився капітальний ремонт у цеху М-2 з виробництва карбаміду.

10.05.2016 Рятувальники ПАТ «АЗОТ» допомогли усунути витік аміаку з автомобіля ТОВ «Облагрохім-Черкаси»
Запобігти надзвичайній ситуації, яка сталася 9 травня на об’їзній дорозі м. Черкаси поблизу села Хутори, вдалося завдяки оперативним та професійним діям воєнізованого газорятувального загону Черкаського «Азоту», а також пожежної частини ДПРЧ-18 1 ДПРЗ, що знаходиться в розташуванні підприємства.

10.05.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM організувало свято в Парку хіміків до Дня Перемоги
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), провів у Парку хіміків свято для ветеранів та жителів мікрорайону в рамках відзначення 71-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

04.05.2016 Черкащанин власноруч виготовляє городню техніку
Досвідчений механік Михайло Лавріненко, трудова біографія якого пов’язана з Черкаським «Азотом», звик до раціоналізаторства не лише на виробництві, а й у побуті. Для виконання робіт по господарству на своїй присадибній ділянці в селі Червона Слобода чоловік застосовує техніку, змайстровану власними руками.

29.04.2016 Азотівці долучилися до Всесвітнього дня охорони праці
З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, спрямованого на підвищення культури виробництва й профілактики виробничого травматизму, на Черкаському «Азоті» було проведено низку заходів. Цього року за рекомендацією Міжнародної організації праці цей день пройшов під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

29.04.2016 Щиро вітаємо з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
Дорогі виробничники, черкащани! Нехай у ці величні дні ваші серця наповнюються любов’ю до рідної землі, до своєї родини, до друзів та колег, до всіх, хто живе поруч з вами і потребує уваги та тепла.

29.04.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM допоміг прибрати місто до великодніх свят
Протягом квітня працівники Черкаського «Азоту», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), працювали над благоустроєм вулиць, житлових дворів, територій навчальних закладів міста, долучаючись до всіх екологічних акцій, що проходили цього місяця.

28.04.2016 Хору ветеранів праці ПАТ «АЗОТ» – 15 років
27 квітня у Палаці культури «Дружба народів» відбувся ювілейний звітний концерт народного аматорського колективу профспілок України – хору ветеранів Черкаського «Азоту», який 15 років поспіль перебуває в полоні пісенного мистецтва. У репертуарі хористів близько ста пісень. Є навіть такі самобутні твори, які не виконує жоден творчий колектив  Черкащини.

28.04.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM розпочинає співпрацю з «Київським політехнічним інститутом»
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), побували з екскурсією студенти інженерно-хімічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ»). Майбутні інженери-механіки ознайомилися з особливостями технологічного процесу на виробництві мінеральних добрив.

22.04.2016 Керівництво холдингу OSTСHEM та ПАТ «АЗОТ» урочисто передали місту 15 сучасних тролейбусів
Парк міського електротранспорту Черкас віднині поповнився п’ятнадцятьма сучасними тролейбусами, які сьогодні на Соборній площі урочисто передали місту керівництво холдингу  OSTСHEM та ПАТ «АЗОТ».

21.04.2016 Шановні жителі й гості міста, представники ЗМІ!
Завтра, 22 квітня 2016 року, о 13.00 на Соборній площі відбудеться урочиста передача 15 тролейбусів, подарованих місту ПАТ «АЗОТ» за участю керівництва міста, Групи компаній Group DF, OSTCHEM, ПАТ «АЗОТ», громадськості.


Новости 144 - 154 из 732
Начало | Пред. | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | След. | Конец Все