Пошук по сайту
Авторизація
Опитування
|
Новини
09.04.2015
Працівники цеху М-2 забезпечують стабільне виробництво карбамідуЗлагоджено та професійно працює колектив цеху з виробництва карбаміду М-2 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM, виробляючи щодоби 1100 тонн цінного для сільгоспвиробників добрива. Весняна посівна в розпалі, тож цех активно відвантажує продукцію споживачам.
Щоб подивитися як працюється виробничникам у такий відповідальний період, ми завітали до цеху.
– Карбамід користується незмінним попитом у сільгоспвиробників, адже має найбільший з усіх видів добрив вміст азоту – 46 відсотків, – зазначив заступник начальника цеху М-2 Дмитро Толмачов. – Увесь минулий рік і цього року ми працюємо на повну потужність, виробляючи в місяць близько 33 тисяч тонн продукції.
![]() Заступник начальника цеху М-2 Дмитро Толмачов
Стабільну роботу цеху та перевиконання планових показників забезпечує професійна робота колективу цеху, знайомство з яким почали на центральному пульті управління. Того дня на виробництві чергувала 4 зміна – наймолодша в колективі, проте досвідчена і професійна. Багато працівників – з династій хіміків, які працювали, або й нині працюють на Черкаському «Азоті».
Начальник зміни Віталій Шевченко саме з такої родини. Його батько Володимир Вікторович вже багато років трудиться в автотранспортному цеху, брат Вадим працює апаратником з виробництва карбаміду також в цеху М-2.
Віталій Шевченко ще студентом проходив стажування в М-2, тож закінчив навчання в університеті, маючи 4 розряд апаратника абсорбції, та прийшов на роботу до рідного вже для нього цеху. Спочатку працював апаратником випарювання карбаміду, потім старшим апаратником, а три роки тому очолив зміну, коли йому було лише 25-ть. Незважаючи на молодий вік, начальник зміни користується повагою та авторитетом у колективі за професіоналізм та компетентність у будь-яких питаннях.
Теж саме можна сказати і про старшого апаратника зміни Віталія Сємашка – хіміка в другому поколінні. Його мама – Валентина Іванівна працює апаратником на виробництві карбаміду в цеху М-6, а тато працював на «Азоті» машиністом насосних установок.
– Наша робота цікава та відповідальна, не схожа на поширені нині професії, пов’язані, наприклад, з торгівлею, – зазначив Віталій. – Є можливість застосовувати свої знання та вміння, щоб виробити дійсно якісну продукцію, яка потрібна людям. Відчуваєш свою причетність до важливої справи.
У цеху кипить робота, апаратники заходять на ЦПУ, де відображаються всі показники та параметри ведення технологічного процесу, і знову повертаються на своє основне робоче місце – виробничий майданчик, де розташовані апарати й трубопроводи з арматурою. Тож і ми відправляємося далі знайомитися з роботою цеху.
![]() На фото (зліва направо): ст. апаратник В.Сємашко, апаратники Н.Мотузенко, Д.Пілявський
та начальник зміни В.Шевченко
Як пояснив Дмитро Толмачов, починається процес виробництва карбаміду з подачі до вузла синтезу вуглекислого газу та рідкого аміаку, які повинні мати необхідний тиск і температуру. Заходимо у відділення, де за допомогою потужних компресорів вуглекислий газ нагнітається до тиску 148 кг/см³. Тут саме чергували машиністи компресорних установок Олег Маврін та Іван Шнайдер. Олег Володимирович лише нещодавно повернувся із зони АТО після року військової служби. У відділенні компресії також є пульт управління, показники з якого (тиск СО2, навантаження на турбіні тощо) машиністи щогодини вносять до рапорту, слідкують за справною роботою компресорів, не допускаючи їх перегріву та попереджаючи можливі неполадки.
![]() Машиніст компресорних установок Олег Маврін
Далі виробничий процес проходить у вузлі синтезу, в якому утворюється розчин карбаміду. Після проходження вузлів рециркуляції і випарювання плав подається до грануляційної башти. Саме тут із плаву, температура якого становить 136 – 140°С, утворюється гранульований карбамід. Кілька років тому на виробництві було встановлено новий гранулятор, завдяки чому продукція цеху М-2 має більш рівномірний грануляційний склад. А це важливий показник для роботи техніки при внесенні добрив у грунт.
– Ми відвантажуємо продукцію і залізничним транспортом, і автомобільним, – розповідає Дмитро Толмачов. – Дедалі більшою популярністю користується продукція фасована у біг-беги.
Ознайомившись ще з процесами фасування та відвантаження продукції, закінчуємо нашу подорож цехом та бажаємо його колективу подальшої стабільної і успішної роботи із забезпечення сільгоспвиробників якісним черкаським карбамідом.
Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM
|