Пошук по сайту
Авторизація
Опитування
|
Новини
23.01.2013
Підбиваємо підсумки новорічного конкурсу...Завершився четвертий конкурс, проведений редакцією серед читачів газети «Черкаський Азот», на тему новорічно-різдвяних свят. Його учасникам було запропоновано подати на конкурс оригінальні новорічні тости, рецепти вишуканих страв, вірші про Новий рік, або ж розповісти про той Новий рік, зустріч якого найбільше запам’яталася. Підсумки конкурсу були підбиті 16 січня.![]() В.Л.Скляров вручає подарунок О.М.Булаєнко – Подані на конкурс матеріали були опубліковані на сторінках газети «Черкаський Азот», і читачі мали змогу з ними ознайомитися, – наголосила головний редактор Євдокія Іванівна Мацокіна. – Цікавий новорічний тост надіслала до редакції апаратник котельного цеху Олена Вікторівна Калмикова; оригінальні рецепти: пиріг «Зимові узори» та салат «Вишуканий» запропонував один з найактивніших дописувачів нашої газети, без сумніву – найкращий кулінар, ветеран праці ПАТ «АЗОТ» Олександр Михайлович Булаєнко. Гадаємо, що його рецепти знайшли чільне місце в кулінарній книзі не однієї господині. Вони – легкі, прості, а головне – смачні. До номінацій нагороджень увійшов старший майстер зміни цеху К-5 Володимир Петрович Ковальчук, який написав вірш «Новий рік». Захоплюючою видалася розповідь про те, як святкували Новий 1979 рік студенти Київського політехнічного інституту, де навчалася Зоя Василівна Хорольська – начальник відділу охорони навколишнього середовища. Не помилюся, коли скажу, що її спогади повернули кожного з нас у найромантичніші часи студентської юності. Приємно, коли в конкурсах беруть участь діти наших працівників. Донька кореспондента газети Наталії Бакалової 15-річна Вікторія надіслала до редакції фотосвітлинку, на якій зображена її п’ятирічна мама, та написала гумористичний вірш «Веселі» сніжинки». ![]() Пам’ятне фото учасників конкурсу після нагородження Цінні подарунки всім учасникам новорічного конкурсу вручив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Леонідович Скляров, зазначивши, що такі конкурси серед виробничників продовжуватимуться й надалі. А на переможців чекатимуть цінні призи. Насамкінець Є.І.Мацокіна подякувала всім, хто долучився до проведення конкурсу. Зокрема, співробітникам управління постачання на чолі з Володимиром Вікторовичем Гарькушкою, які всіляко сприяли вибору та купівлі подарунків. А також Віталію Леонідовичу Склярову за підтримку добрих справ. Ніна Гошуренко, фото Михайла Захаріна |