Пошук по сайту
Авторизація
Опитування
|
Новини
24.05.2012
Для ветеранів підприємства було придбано візкиТри інвалідних візки вручила ветеранам ПАТ «АЗОТ» Почесний Президент підприємства Валентина Жуковська та запевнила, що це лише початок широкомасштабної допомоги ветеранам виробництва.![]() В.Жуковська вручає довгожданий візок ветерану О.І.Савченку – Це соціальна програма публічного акціонерного товариства в дії, – зазначила Валентина Борисівна. – Ветерани віддали підприємству по 25, 30-40 років, а нині потребують його допомоги. Придбання візків дасть їм можливість більше бувати на вулиці, спілкуватися з людьми. Від імені ветеранів Валентині Жуковській подякувала начальник дільниці по роботі з інвалідами ПАТ «АЗОТ» Алла Гайдай. – Ось цей візок поїде до Олександра Івановича Савченка, який пропрацював на «Азоті» 21 рік, – розповіла вона. – Він ще з молодих років починав свій трудовий шлях у транспортному цеху, а закінчив – на виробництві іонітів. Його дружина, Раїса Аркадіївна, 37 років трудилася начальником сектору у відділі автоматизованих систем управління виробництвом (ВАСУВ). Для них це величезна допомога. Як повітря потрібен візок і Трусовій Лідії Денисівні, яка більше 20 років пропрацювала економістом управління. Через діабет вона втратила ногу. Третій візок поїде до Столяренка Валерія Антоновича. Він 17 років трудився майстром в цеху очищення промислових та стічних вод (ОПСВ) та централізованих ремонтів (ЦЦР-2). Валентина Жуковська наголосила, що придбання візків – це лише маленький внесок у загальну справу, і вона кожного дня щось робитиме для поліпшення життя ветеранів, адже це люди, які заслужили якнайкращого ставлення та уваги. На обліку в ветеранській організації ПАТ «АЗОТ» нині перебуває 2197 ветеранів, серед них 343 інваліди. Наталія Бакалова |