<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

06.03.2023

У 2022 РОЦІ ЧЕРКАСЬКИЙ «АЗОТ» ПОСТАВИВ МЕДИКАМ 473 ТИС КУБОМЕТРІВ МЕДИЧНОГО КИСНЮ

ПрАТ «Черкаський «Азот» за підсумками 2022 року відвантажив медикам 675,4 тонн медичного кисню, що складає близько 473 тис. м3. Підприємство залишається ключовим виробником медичного кисню OSTCHEM – азотного холдингу Group DF.



Найбільший обсяг медичного кисню Черкаський «Азот» відвантажує для управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації. Також здійснюються поставки до лікарень Донецької та Луганської областей – міської лікарні № 3 «Краматорської міської ради» та «Первомайської центральної районної лікарні».

Компанія продовжує безкоштовно надавати кисень для лікарень та медичних закладів. Це принципове рішення акціонера OSTCHEM, ухвалене ще на початку епідемії COVID-19.

«Ми тісно співпрацюємо з очільниками області та з медичними закладами. Ми повністю налагодили систему виробництва та постачання медичного кисню та в змозі реагувати на всі запити», – зазначає Віталій СКЛЯРОВ, Голова Правління ПрАТ «Черкаського «Азоту».

Рідкий кисень на «Азоті» отримують в цеху розділення повітря К-3 в процесі виробництва газоподібного азоту та газоподібного кисню, необхідних для підтримання технологічних процесів. Виготовлення кисню відповідає міжнародному стандарту GMP, що гарантує відповідну якість кисню та постійну перевірку на дотримання стандартів виробництва. Медичний кисень використовується для важкохворих пацієнтів при складних хворобах органів дихання та для операційного наркозу.



Загалом, заводи OSTCHEM у 2022 році виготовили та безкоштовно передали лікарням 489 тис. кубометрів медичного кисню.

Нагадаємо, пікові обсяги поставок кисню припали на 2021 рік, коли більшість регіонів України опинились у червоній зоні карантину. За підсумками 2021 року заводи з виробництва мінеральних добрив азотного холдингу OSTCHEM виробили 1,1 млн м3 медичного кисню та безкоштовно поставили їх до лікарень у 12 областях країни. При цьому «Черкаський Азот» виготовив близько 1 008,22 тонн медичного кисню або 706 тис м3.

Group DF консолідує активи в газорозподільній, хімічній, титановій та портовій галузях, а також у сфері сільського господарства та медіа . Засновник та власник Group DF – український бізнесмен Дмитро Фірташ.
OSTCHEM – азотний холдинг Group DF, який об’єднує найбільших виробників мінеральних добрив в Україні. До нього входить «Рівнеазот», Черкаський «Азот», а також «Сєвєродонецький «Азот» та «Стирол» (не працюють і перебувають на окупованих територіях).
ПрАТ Черкаський «АЗОТ» – одне з найбільших українських хімічних підприємств, яке з 2011 року входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF. Проектна виробнича потужність ПрАТ "АЗОТ" з виробництва аміаку становить 962,7 тис. тонн на рік, аміачної селітри – 970 тис. тонн на рік, карбаміду – 891,6 тис. тонн, КАС – 1 000 000 тонн на рік.
ПрАТ «Рівнеазот» – входить до групи OSTCHEM з 2011 року. З моменту придбання Дмитром Фірташем у ПрАТ « Рівнеазот » було інвестовано понад 1,3 млрд грн.
*Сєвєродонецький «Азот» – знаходиться на тимчасово окупованих територіях і
не знаходиться в управлінні OSTCHEM.




Возврат к списку