<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

30.12.2021

Подарунки від «Азоту» для жіночого й чоловічого кризових центрів.

Новеньку пральну машину та набори цукерок отримав у подарунок на Новий рік жіночий кризовий центр «Мережка». Їх було вручено представникам благодійного фонду «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ», які опікуються жіночим і чоловічим кризовими центрами та завітали до Черкаського «Азоту» з подяками за благодійну діяльність.

Нагадаємо, що у вересні минулого року «Азот» підписав з благодійним фондом угоду про співпрацю і надає допомогу жіночому та чоловічому кризовим центрам, які лише частково фінансуються державою і гостро потребують підтримки.

За кілька місяців у жіночому кризовому центрі «Мережка» було виконано ремонт покрівлі й паркану, встановлено нові ворота, обрізано аварійні дерева, на «Азоті» було розпочато збір речей та іграшок для малечі центру тощо.

Віталій Скляров, вітаючи гостей з Новим роком, вручив представникам благодійного фонду паспорт на пральну машину, а профспілковий комітет – подарункові набори солодощів для дітей, які разом з мамами знайшли прихисток у кризовому центрі.

Заступник голови правління благодійного фонду «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» Марина Стадник зазначила, що Черкаський «Азот» – одне з великих підприємств, яке запропонувало свою допомогу тим, хто невідкладно її потребує. Адже, коли створювався фонд, вони лише мріяли про залучення бізнесу до реалізації соціального проєкту. Нині ж це стало реальністю. Завдяки Голові Правління Віталію Склярову, начальникам цехів і куратору від «Азоту» Олександру Сандецькому, який на постійному зв’язку з керівниками фонду, кризовий центр має можливість вирішувати питання побуту і благоустрою.

– Для нас це дуже приємна подія. Емоції нас переповнюють, і дуже складно підібрати слова, щоб висловити  нашу подяку. Ваша підтримка надихає нас продовжувати  здійснювати ті справи, які ми реалізуємо. Тому хочу подякувати вашому керівництву і всьому колективу за чудову ініціативу і підтримку такої важливої справи. Завдяки вашим справам жінки і дітки мають можливість перебувати в кризовому центрі в зручних умовах, – зазначила Марина Стадник.

Після новорічних свят робота продовжилась. Спеціалісти підприємства привезли та встановили в «Мережці» подаровану пральну машину, приставку Т-2 до телевізора, раковину з нержавіючої сталі. Також мешканцям центру поставили 100 кг яблук.

Потурбувалися азотівці й про чоловічий кризовий центр. Спеціалісти котельного цеху обстежили систему опалення та виявили, що старий котел має недостатню потужність. Нині вирішується питання про придбання кризовим центром потрібного обладнання, яке планується встановити спеціалістами «Азоту.

У кризових центрах приймають людей навіть без документів, забезпечують їм комфортні умови проживання разом з дітками, надають юридичну, психологічну та медичну допомогу.


Возврат к списку