<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

02.12.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» на 2022 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП

«Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» на 2022 рік»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 01.12.2021, схвалено проєкт постанови «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» (м. Черкаси) на 2022 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою від 30.06.2017 № 866 (зі змінами та доповненнями), ПрАТ «АЗОТ» повідомляє про проведення 15 грудня 2021 року об 11:00 відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» (м. Черкаси) на 2022 рік», за адресою: вул. Героїв Холодного Яру, 72, м. Черкаси (у приміщенні малого актового залу заводоуправління ПрАТ «АЗОТ».

Відкриті обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» (м. Черкаси) на 2022 рік» відбудуться з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Проєкт постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» на 2022 рік та обґрунтовуючими матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 13 грудня 2021 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: investvoda@gmail.com контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 204-71-22.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 13 грудня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Черкаській області, вул. Надпільна, 289/1, м. Черкаси, 18001, e-mail: energo.ck@newline.net.ua ; в копії  investvoda@gmail.com


Возврат к списку