<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

21.08.2020

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю вас із найважливішим святом нашої держави – Днем Незалежності України!

Сотні років наші предки наближали цей день своєю вірою, патріотизмом, відвагою, національною свідомістю. Сьогодні ми маємо свою державу і наше завдання, завдання всіх громадян України – зробити все можливе, аби наповнити її незалежність справжнім змістом, докласти максимум зусиль і снаги, аби наблизити розквіт України, як демократичної, правової, економічно міцної та впливової серед світової спільноти держави.

Своєю самовідданою працею, професіоналізмом, відповідальністю ви робите внесок у розвиток хімічної та сільськогосподарської галузей держави, зміцнюєте її економіку, забезпечуєте надходження до державного бюджету, підтримуєте соціальну сферу свого міста.  

Бажаю, щоб ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненною, дарувала вам лише радість, задоволення та фінансове благополуччя.

Здоров’я вам, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах, радості, душевної рівноваги, впевненості в щасливому майбутньому нашої рідної та прекрасної України!

 Дмитро Фірташ, Голова Ради групи компаній Group DF


Возврат к списку