<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

28.11.2019

«Азот» сприяє розвитку дитячого спорту в Черкасах

У листопаді в спорткомплексі Черкаського «Азоту» розпочала заняття група вихованців черкаського футбольного клубу «Атлетік». Спортивну залу для тренування дітей підприємство надає безкоштовно.


– З початком осінніх холодів дитячий спорт переміщається в приміщення, яких у Черкасах дуже бракує. Тому ми звернулися до Директора хімічного виробництва Group DF Сергія Павлючука та Голови Правління ПАТ «АЗОТ» Віталія Склярова з проханням надати нам зал для тренувань і дуже вдячні, що наше прохання було почуте, – розповідає директор і тренер ФК «Атлетік» В’ячеслав Дєєв.

«Атлетік» – порівняно молодий, проте вже досить відомий футбольний клуб у Черкасах. Тут займаються більше півсотні юних спортсменів віком від двох років. Як розповідають тренери, заняття проводять за спеціальними методиками, роблять акцент на всебічному розвитку дітей, а в клубі панує дружна родинна атмосфера і це теж налаштовує дітей та їхніх батьків на конструктивний лад.

У спорткомплексі «Азоту» займається група з 20-ти юних футболістів 2010 – 2012 років народження. Заняття проходять тричі на тиждень, що дає можливість організувати повний тренувальний процес. В’ячеслав Дєєв запрошує азотівців приводити до клубу і своїх діток. 


Капітально відремонтований спорткомплекс Черкаського «Азоту» вже багато років служить виробничникам підприємства, які мають можливість займатися тут різними видами спорту. Крім того, правління «Азоту» цілеспрямовано підтримує ініціативи, які стосуються благодійної допомоги в розвитку дитячого спорту міста й області. Зокрема, три останніх роки на базі спорткомплексу проводиться «Кубок відкриття» серед дитячих команд з міні-футболу. Учасниками змагань були дитячі команди сіл Хутори, Степанки, Білозір’я, Худяки, Сагунівка, Геронимівка, Мошни, Яснозір’я. Торік також надавалася зала для ФК «Атлетік» та інших спортивних дитячих закладів.


А найкраща подяка хімікам – дитячі голоси, радісні очі та завзяття з яким дітлахи опановують майстерність улюбленої гри. І хто знає, можливо серед них є майбутні зірки футболу, які прославлятимуть Україну на світових аренах.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку