Пошук по сайту
Авторизація
Опитування
|
Новини
01.11.2019
«АЗОТ» РОЗШИРЮЄ СПІВПРАЦЮ З НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИЧеркаський «Азот» візьме участь у впровадженні дуальної системи навчання, що передбачає отримання студентами як теоретичних знань, так і великого практичного досвіду безпосередньо на виробництві. Нині мова йде про напрями «машинобудування», «електротехнічні системи» та «хімічні технології».
![]() Так, нещодавно на ПАТ «АЗОТ» побували викладачі кафедри технології та обладнання машинобудівних виробництв Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ). Вони відвідали цех капітальних ремонтів, ремонтно-механічний цех, цех з виробництва аміаку А-3 та цех КВПіА, ознайомилися з обладнанням та роботами, які там виконуються. А днями на «Азот» завітали представники кафедри електротехнічних систем ЧДТУ, які побували на центральному пульті управління цеху електропостачання ПАТ «АЗОТ», ознайомилися з роботою лабораторії з релейного захисту та автоматики, головної понижуючої підстанції, комплектної трансформаторної підстанції цеху А-3 та щитової цеху з виробництва аміачної селітри М-9.
Викладачів профільних кафедр ЧДТУ приємно вразила наявна матеріально-технічна база та загальна виробнича атмосфера в цехах підприємства. Крім того, вони отримали вичерпні та фахові відповіді на усі запитання стосовно роботи тих чи інших виробничих систем, які можуть бути цікавими безпосередньо студентам університету.
![]() Як пояснила директор департаменту управління персоналом і соціальних питань Ірина Умярова, нині гостро стоїть питання недостатнього рівня готовності багатьох випускників закладів вищої освіти до самостійної професійної діяльності на перших робочих місцях. Це питання обговорювалось на нараді в ЧДТУ, після чого було вирішено зробити перші кроки щодо впровадження дуальної системи навчання.
– В подальшому на підставі договору про співпрацю між ПАТ «АЗОТ» та ЧДТУ планується узгоджувати теоретичну й практичну частину програми навчання студентів в університеті та навчання в товаристві. Забезпечення практичної підготовки студентів до самостійної професійної діяльності та їх соціальної адаптації в трудових колективах товариства буде для нас пріоритетним завданням – зазначив начальник навчального центру Ігор Негробов.
Крім ЧДТУ, своє бажання співпрацювати з «Азотом» виявила також кафедра машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM
|