<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

30.10.2019

КЕРІВНИКИ МІСТА Й ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИЛИ АЗОТІВЦІВ ПОЧЕСНИМИ НАГОРОДАМИ

Сьогодні почесні гості – керівника міста й області завітали на Черкаський «Азот», щоб відзначити кращих працівників підприємства.


Із виробничим ювілеєм Відмінника хімічної промисловості, почесного ветерана праці, начальника відділення цеху з виробітку карбамідо-аміачної суміші М-7 Івана Осічнюка привітав голова обласної ради Анатолій Підгорний, який свій перший робочий день після обрання його на цю посаду, розпочав з відвідин одного з найбільших містоутворюючих підприємств, яке не один рік є надійним партнером у розвитку міста й області. Анатолій Вікторович від імені облдержадміністрації вручив Івану Полікарповичу Нагрудний Знак та Почесну грамоту «За особливі заслуги перед Черкащиною», щиро зізнавшись у тому, що йому вкрай приємно привітати всіма шановану людину з таким визнанням, і подякував йому за плідну багаторічну діяльність. Не одному поколінню хіміків Іван Осічнюк передав свій багатогранний досвід і знання. Анатолій Вікторович зазначив, що дуже радий вітати таку заслужену людину, яка рідному «Азоту» віддала більше як півстоліття свого активного життя і що це більше, ніж він прожив на світі.


До вітань на адресу Івана Осічнюка долучився і міський голова Анатолій Бондаренко, і в свою чергу нагородив медаллю «За сумлінну працю» заступника Технічного директора Володимира Шендера та начальника технічного відділу Олега Бурлаку. Подякою міського голови нагороджений начальник цеху ОПСВ Віталій Островерхий.Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров подякував за таку увагу й пошанування хіміків, і впевнений, що той тандем, який існує між містом і підприємством, і на перспективу матиме нові горизонти розвитку.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку