Пошук по сайту
Авторизація
Опитування
|
Новини
30.10.2019
КЕРІВНИКИ МІСТА Й ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИЛИ АЗОТІВЦІВ ПОЧЕСНИМИ НАГОРОДАМИСьогодні почесні гості – керівника міста й області завітали на Черкаський «Азот», щоб відзначити кращих працівників підприємства.
![]() Із виробничим ювілеєм Відмінника хімічної промисловості, почесного ветерана праці, начальника відділення цеху з виробітку карбамідо-аміачної суміші М-7 Івана Осічнюка привітав голова обласної ради Анатолій Підгорний, який свій перший робочий день після обрання його на цю посаду, розпочав з відвідин одного з найбільших містоутворюючих підприємств, яке не один рік є надійним партнером у розвитку міста й області. Анатолій Вікторович від імені облдержадміністрації вручив Івану Полікарповичу Нагрудний Знак та Почесну грамоту «За особливі заслуги перед Черкащиною», щиро зізнавшись у тому, що йому вкрай приємно привітати всіма шановану людину з таким визнанням, і подякував йому за плідну багаторічну діяльність. Не одному поколінню хіміків Іван Осічнюк передав свій багатогранний досвід і знання. Анатолій Вікторович зазначив, що дуже радий вітати таку заслужену людину, яка рідному «Азоту» віддала більше як півстоліття свого активного життя і що це більше, ніж він прожив на світі.
![]() До вітань на адресу Івана Осічнюка долучився і міський голова Анатолій Бондаренко, і в свою чергу нагородив медаллю «За сумлінну працю» заступника Технічного директора Володимира Шендера та начальника технічного відділу Олега Бурлаку. Подякою міського голови нагороджений начальник цеху ОПСВ Віталій Островерхий.
![]() ![]() Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров подякував за таку увагу й пошанування хіміків, і впевнений, що той тандем, який існує між містом і підприємством, і на перспективу матиме нові горизонти розвитку.
Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM
|