<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

24.10.2019

ХІМІКИ ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ЧЕРКАЩИНИ

19 жовтня за чудової осінньої погоди пройшли фінальні змагання XXVI обласної Спартакіади Федерації профспілок Черкащини серед обласних галузевих профспілкових об’єднань. Збірну команду працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості здебільшого представляли спортсмени-фізкультурники ПАТ «АЗОТ», які й забезпечили їй І почесне місце.

Це вже третя перемога поспіль збірної команди працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості у спортивному форумі обласного рівня.


Крім нашої команди в змаганнях брали участь ще 11 галузевих профспілкових об’єднань: агропромислового комплексу, енергетиків, освіти, культури, ЖКГ, соціальної сфери, торгівлі і громадського харчування, охорони здоров’я, держустанов, ПАТ «Укрпошта», підприємства ПрАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів». 
Спартакіада включала такі види спорту: настільний теніс, шашки, шахи, дартс, волейбол, футзал, бомбаскет, більшість з яких пройшли за участі спортсменів-азотівців, які зробили вирішальний внесок в підсумковий результат збірної команди хіміків.

Так у змаганнях з волейболу, які проходили на спортмайданчику політехнічного технікуму, перше місце здобула збірна команда «Азоту» (капітан Павло Свідін). Першість у запеклій грі виборювали Петро Ковальчук, Богдан Герасименко, Ігор Євтушевський, Ігор Кулик, Лілія Зінченко та Валентина Шершень (за умовами змагань у команді має бути не менше двох жінок). На центральному стадіоні змагалися футболісти, любителі шашок та дартсу. Щодо останнього виду, то перемогу серед чоловіків в ньому завоював Євген Білокінь. Не вперше перемога в шахах дістається азотівцю Владиславу Пономаренку

У рамках Спартакіади також проходили змагання з дартсу серед голів (заступників) обласних галузевих об’єднань. За нашу збірну команду вкотре успішно виступив заступник голови профкому ПАТ «АЗОТ» Андрій Лукашенко (І місце). Ця перемога лише посилила загальний результат наших спортсменів.Загалом збірна команда галузевої профспілки хіміків здобула 7 перемог в індивідуальних та командних змаганнях, а за шкалою нарахувань залікових очок набрала 328 балів і посіла незаперечне І місце. На другій сходинці – збірна команда агропромислового комплексу (300,5), на третьому – команда обкому енергетиків (298).

Щиро вітаємо нашу збірну команду із заслуженою перемогою. А також висловлюємо подяку профкому ПАТ «АЗОТ» і особисто його голові Василю Іванову за організаційну та фінансову підтримку, яка дала можливість команді бути учасником цього спортивного форуму, основа якого полягає у виявленні кращих колективів фізичної культури та пропаганді здорового способу життя.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку