<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

25.09.2019

КОМАНДА ПАТ «АЗОТ» З ФУТЗАЛУ ВИБОРОЛА ЗОЛОТО «БІЗНЕС-ЛІГИ»

Перше місце посіла збірна Черкаського «Азоту» з футзалу в чемпіонаті Черкаської області літня «Бізнес-ліга», що проходив з травня по вересень 2019 року.


За 7 років існування ці змагання вже стали традиційними. В них беруть участь команди підприємств та фірм різних форм власності, державних і не державних установ міста й області. У командах грають лише працівники одного підприємства чи установи.

У чемпіонаті брали участь 7 команд, з кожною із яких було проведено по два матчі. Вирішальною стала гра команди «Азот» з іншим лідером чемпіонату – командою «Майфон».


Азотівці продемонстрували прекрасну видовищну гру. Вже на п’ятій хвилині матчу Артем Крупа забив гол та відкрив рахунок. На наступній хвилині гол забив Петро Степанов. Третій гол на рахунку Олександра Куця. Майфонівцям вдалося забити лише один м’яч, адже воротар «Азоту» Нікіта Соколовський тримав надійну оборону. Остаточний рахунок – 4:1 встановив Андрій Вєтров.

Останньою грою чемпіонату стала зустріч «Азоту» зі «Службою порятунку», що пройшла 24 вересня. Результат – 5:0 на користь азотівців, тож вони заслужено отримали золото «Бізнес-ліги».

Відразу після завершення матчів фінального туру відбулося нагородження команд та гравців в окремих номінаціях. Вручення нагород проводив президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров та віце-президент АФЧО Богдан Розсоха.Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку