<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

03.09.2018

ПАТ «АЗОТ» спрямувало понад 950 тисяч гривень школам для підготовки до нового навчального року

03 вересня 2018 р. м. Черкаси. – Черкаський «Азот» виділив майже мільйон гривень для підготовки загальноосвітніх шкіл до нового навчального року. 

 
До 1 вересня силами структурних підрозділів підприємства виконано значний обсяг робіт у підшефних школах. Зокрема, спеціалісти відремонтували кілька навчальних кабінетів та холу у ЗОШ №20, у ЗОШ №2 провели капітальний ремонт стелі на одному з поверхів та майстерні для трудового навчання, відремонтували два поверхи і технічне приміщення у ЗОШ №5, а у ЗОШ №33 здійснили капітальний ремонт приміщення їдальні та бібліотеки. Спеціалісти підрозділу капітальних ремонтів виготовили металеві віконні решітки з подальшим монтажем у приміщенні ЗОШ №10. Крім того, підприємство профінансувало закупівлю необхідного інвентаря для ЗОШ №12. 


Загалом на поточні ремонти підшефних шкіл ПАТ «АЗОТ» спрямувало майже 820 тисяч гривень, ще 135 тисяч – на ремонт дошкільного закладу №39 «Щасливе дитинство» (з урахуванням робіт та послуг). 

 «Підтримка освітнього процесу – один із важливих принципів політики корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «АЗОТ». Попри напружений економічний стан в країні, ми продовжуємо надавати допомогу освітянам в рамках укладеної соціальної угоди, якою охоплено 10 шкіл, де навчається майже 18 тисяч учнів», – зазначив Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ». – Початок нового навчального року – це завжди відкриття нової дороги, осяйної до вершин знань. Бажаю, щоб цей шлях учні пройшли з гарними успіхами у навчанні».  


З нагоди свята бажаємо і дітям, і батькам незабутніх миттєвостей шкільного та студентського життя. Хай збуваються всі заповітні мрії ваших родин.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку