Пошук по сайту
Авторизація
Опитування
|
Новини
02.12.2016
Черкаські хіміки надають «швидку допомогу» підшефним школамОкрім масштабних проектів, які ПАТ «АЗОТ» реалізовувало у підшефних школах – організація літніх ремонтів та щорічних суботників, придбання обладнання, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, підприємство нерідко виконує також роль «швидкої допомоги» для підшефних йому шкіл.
![]() Юрій Харламов (праворуч) передає принтер директору школи №4 Василю Сабадашу Черкаський «Азот» має таку можливість завдяки тому, що в його структурі працюють ремонтні та будівельні підрозділи, які можуть надати кваліфіковану допомогу в будь-якому питанні. Так, цієї осені на прохання керівництва ЗОШ №4, куратором якої є майстер дільниці лінійних мереж цеху зв’язку Юрій Харламов, працівники управління капітальних ремонтів провели ревізію системи опалення, яка з початком опалювального сезону почала протікати. Під час робіт тут виявили та усунули шість пропусків. А у школі №12 до свого куратора від ПАТ «АЗОТ», начальника адміністративно-господарчого відділу підприємства, депутата міської ради Григорія Кузьменка звернулися з проханням відновити зовнішнє освітлення, яке з часом вийшло з ладу. Коштом підприємства було придбано кабель та енергозберігаючі лампи, а роботи виконали працівники цеху електропостачання. Також перед початком навчального року азотівці завезли в школу машину піску, щоб поповнити яму для стрибків. ![]() Нові залізні двері в ЗОШ №22 Усувати наслідки вандалізму азотівцям довелося в ЗОШ №22, куратором якої є начальник залізничного цеху, депутат міської ради Максим Скорик. Підсобне приміщення школи, в якому зберігається інвентар та інструменти, залишилося без дверей, оскільки старенькі дерев’яні просто виламали. На «Азоті» виготовили міцні залізні двері й нині вони вже встановлені. Закінчуються також роботи з відновлення спортивних тренажерів, зламаних вандалами. Крім того, коштом підприємства придбано та встановлено новий каналізаційний люк, який було викрадено. А щоб навчальний заклад міг дотримуватися правил пожежної безпеки, підприємство придбало для нього п’ять вогнегасників. Традиційно восени ПАТ «АЗОТ» надає свій транспорт та людей для вивезення опалого листя, гілок і будівельного сміття з території навчальних закладів. До того як підприємство взяло шефство над школами, це також було для них справжньою проблемою. Не забувають куратори шкіл і про свята, беручи участь в урочистих лінійках, на які також намагаються прийти не з пустими руками. Цього року всі школи отримали в подарунок набори лабораторного посуду та реактивів для кабінетів хімії. Для ЗОШ №4 було придбано принтер, а вчителі ЗОШ №2 отримали до професійного свята інтерактивну дошку для вчительської. Підприємство й надалі реалізує соціальну програму, спрямовану на підтримку навчальних закладів міста. Так, нещодавно хіміки встановили спортивні майданчики власного виробництва у школах №№15 та 31, а також ігрове обладнання в садочках №№43 і 59, якими опікуються депутати міської ради від ПАТ «АЗОТ» Ігор Кривошеєв та Максим Скорик. Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM |