Пошук по сайту
Авторизація
Опитування
|
Новини
20.09.2016
День відкритих дверей у центрі дитячої творчості ПАТ «Азот»Як завжди цікаво, креативно та яскраво пройшов День відкритих дверей у Центрі дитячої творчості ПАТ «АЗОТ». На захід завітали близько сімдесяти дітей та дорослих, які мали можливість дізнатися все про роботу студій центру та записатися до них на заняття.
![]() Директор ЦДТ Людмила Дивнич розповіла про роботу музично-драматичної студії «Екстрим», де дітей навчають техніці мовлення, вокалу, акторській майстерності, розвивають у них ерудицію, логіку й комунікативні навички. Вихованці студії неодноразово здобували призові місця та виборювали гран-прі на різних конкурсах та фестивалях, що проходили в багатьох містах України, а також в Польщі, Швеції та Фінляндії. Цього року в планах студії – постановка англомовної вистави, яка буде проводитися спільно з учасниками англійського інтерактивного клубу «Simple English». Багато дізналися гості Центру й про роботу студії мультиплікації, що включає в себе групу «Пластилінчик» для найменших та «МультMaker», де займаються більш старші діти і, власне, вчаться самостійно знімати короткометражні мультфільми. Це порівняно новий, проте перспективний напрям роботи ЦДТ. Студія відкрилася лише в 2015 році, а вже в травні пройшов фестиваль, на якому її вихованці представили свої перші роботи. ![]() Як зазначила Людмила Дивнич, цього року для юних мультиплікаторів планується проводити майстер-класи за участі журналістів, сценаристів, режисерів, що дозволить дітям значно розширити потрібні для такої роботи знання та навички. Також у планах – екскурсії за куліси театру, в майстерню стоматологічної клініки і навіть у Національну кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка. Родзинкою свята стала безпрограшна лотерея з призами від ТРЦ «Пластилін» та смачне чаювання. ![]() Нагадаємо, що на сьогодні ЦДТ відвідують близько 130 дітей працівників Черкаського «Азоту». Переважно це діти одиноких матерів чи батьків, діти з багатодітних і малозабезпечених родин та діти з особливими потребами. Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM |