Пошук по сайту
Авторизація
Опитування
|
Новини
23.03.2016
Швидко вивчити англійську мову дітям хіміків допоможуть іноземціУ Центрі дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM успішно запровадили формат інтерактивного англійського клубу, який став відмінним доповненням до шкільної програми та альтернативою платним мовним курсам.
Тут немає підручників, домашніх завдань і нудних правил. Педагогічний колектив надає перевагу не традиційним, граматико-прикладним методикам, а комунікативним, коли основою є не письмові тексти і різноманітні граматичні вправи, а ситуації, що моделюють реальне спілкування. Всі зустрічі проходять виключно англійською. Діти вчаться сприймати мову на слух. Як стверджують експерти, під час таких неформальних уроків нові слова і конструкції запам’ятовуються значно швидше. Більш цікавим і захоплюючим стає сам процес навчання.
Вчити англійську мову і не боятися застосовувати її на практиці вихованцям Центру допомагають іноземці. Вони мотивують учасників клубу висловлювати власні думки, задають відкриті питання, доповнюють урок різними завданнями. Діти мають змогу вчити саме автентичну мову – засвоювати правильну вимову, смислові інтонації, грамотну побудову фраз, знайомитися із сучасною лексикою, ідіомами й жартами.
– Безперечно, найбільша користь такої методики полягає в можливості подолати мовний бар’єр. Думаю, багатьом, хто вивчав будь-яку іноземну мову, знайома ситуація, коли ніби й граматику знаєш і лексичний запас пристойний, але як тільки з’являється нагода заговорити з іноземцем, дар мови одразу зникає. Наші гості допомагають дітям позбутися цього страху, навчитися бути розкутими й не так болісно реагувати на мовні огріхи, – розповідає директор ЦДТ Людмила Дивнич. – Політематичними стали зустрічі з англійцем Стівом. Він – колишній поліцейський, часто супроводжував кортежі королівської родини та всесвітньо відомих «зірок». Йому неабияк вдалося захопити дітей розповідями про селебритіз. Також ми познайомилися з американською родиною – Джулією та Джеком Лонг. Вони внесли у заняття певну різноплановість. Разом з ними діти вчили нову лексику, граючи в настільні ігри та віртуально подорожуючи різними країнами світу.
У перспективі педагогічний колектив практикуватиме не тільки аудиторні заняття. Попереду чимало освітніх забав, захоплюючих квестів, професійних перевтілень і звичайно ж нових знайомств.
Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM
|