<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

19.01.2016

ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM виробив у грудні рекордну кількість аміачної селітри

Цех М-9 з виробництва аміачної селітри Черкаського «Азоту», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), виробив у грудні близько 105 тис. тонн продукції.

Це рекордний показник виробництва аміачної селітри за всю історію існування цеху.

– Підприємство стабільно працює на повній потужності, збільшуючи виробіток продукції. Грудень став найбільш показовим у цьому плані. Ми виробили рекордну кількість аміачної селітри, яку відвантажуємо виключно на внутрішній ринок. На сьогодні найголовніше завдання як для Черкаського «Азоту», так і для всіх українських виробників міндобрив, – забезпечити українських аграріїв необхідною кількістю добрив для проведення весняної посівної, – наголосив Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.Завдяки високій якості, добрива черкаського виробництва користуються незмінним попитом у споживачів і затребувані на внутрішньому ринку. Черкаський ПАТ «АЗОТ» є на сьогодні найбільшим в Україні виробником аміачної селітри з часткою 51%. 

– Вчасне проведення ремонтів та реконструкцій обладнання, постійне вдосконалення технологічного процесу дозволяє нам нарощувати обсяги виробництва продукції та підвищувати її конкурентоспроможність. Щохвилини ми виробляємо більше двох тонн високоякісних добрив, які одразу ж пакуються та відвантажуються залізничним або автомобільним транспортом споживачам, – розповідає Іван Мартем’янов, начальник цеху М-9 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

Якісне та зручне пакування аміачної селітри – ще одна перевага черкаських добрив, яку цінують споживачі. Аміачну селітру пакують в мішки по 25 і 50 кілограмів та біг-беги вагою 500 і 1000 кілограмів. Пакування продукції здійснюється відповідно до міжнародних норм, яких дотримується Черкаський «Азот», пройшовши сертифікацію з Інтегрованої системи менеджменту (ІСМ).

Загалом, у IV кварталі 2015 року Черкаський «Азот» виробив та відвантажив споживачам понад 290 тис. тонн аміачної селітри.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку