<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

15.12.2015

Працівники «Азоту» привітали школу №5 з ювілеєм

11 грудня 2015 року в ПК «Дружба народів» відбулися урочистості з нагоди 125-ої річниці  Черкаської загальноосвітньої школи №5, яка є підшефною для ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.


О.Сандецький та директор школи В.Чурчина

На свято завітали куратор школи від Черкаського «Азоту», начальник цеху водопостачання і промислової каналізації Олександр Сандецький та куратор школи №2, апаратник екстрагування цеху К-1 Ольга Усова. Олександр Борисович зачитав для присутніх у залі вітальне звернення Голови Правління ПАТ «АЗОТ» Віталія Склярова. А в подарунок від шефів школа отримала акустичну систему та два мікрофони.


Про історію школи розповіла виставка

Прийшли привітати освітян представники обласної та міської влади, обласної та міської профспілки працівників освіти, асоціації керівників шкіл міста, ветерани педагогічної праці, учні, батьки та випускники школи, серед яких такі відомі на Черкащині особистості як Валентина Коваленко – поет, член спілки письменників України, голова обласної ради минулого скликання, Віталій Коваль – заступник губернатора Черкаської області з гуманітарних питань, Микола Щербина –  Почесний краєзнавець України, автор книг з краєзнавства та численних публікацій на сторінках місцевої преси та багато інших.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку