<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

08.12.2015

Волонтери підприємства оперативно виконують прохання з передової

Працівники ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM продовжують збирати кошти для допомоги військовим, які за будь­-яких погодних умов та політичних домовленостей, удень та вночі несуть варту на сході України, оберігаючи спокійне та мирне життя мільйонів своїх співвітчизників.

– Хочу висловити безмежну вдячність всім працівникам «Азоту», які розуміють наскільки важлива для наших військових підтримка людей, і регулярно здають кошти. Завдяки таким патріотам волонтерська організація підприємства може оперативно реагувати на пот­реби наших захисників, – розповідає керівник волонтерської групи «Азоту» «Україна понад усе» Костянтин Ткаченко. – Нашу армію по праву можна назвати Народною, адже без потужної підтримки людей, яку захисники України відчули з самого початку антитеростичної операції на сході, їм було б дуже складно нести службу, а людські та матеріальні втрати українських сил були б значно більшими. Каски, бронежилети, медикаменти… все це купувалося тоді волонтерами.

Робота волонтерської організації «Азоту» із забезпечення української армії ведеться пос­тійно. Закуповується все необхідне для азотівців, які нині несуть службу в АТО, готуються нові партії імбиру з лимоном і медом та перекрученого з часником сала, збирається і передається теплий одяг.


Волонтери Д.Самуйлик, І.Сенченко, А.Веселов

Так, днями було передано 50 комплектів теплих штанів і курток для 1­-го танкового батальону 1­-ої гвардійської танкової бригади. Як розповіла волонтер ГО «Наш батальйон» Ірина Сенченко, для танкістів, які змушені сидіти на холодній броні, це зараз найнеобхідніші речі. Азотівці вже не вперше допомагають воїнам цього батальйону. У вересні було передано 65 повстяних костюмів для техніків та механіків, підшоломники, рукавиці та інструмент. А на прохання 1-­го танкового батальйону 17 ОТБр на передову відправлено 1000 мішків та 300 м² поліетиленової плівки для облаштування бліндажів.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку