<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

04.11.2015

Команда хіміків – бронзовий призер обласної Спартакіади профспілок

Фінальні змагання XXII Спартакіади профспілок Черкаської області пройшли 17 жовтня 2015 року на майданчиках спортивної арени спорткомплексу «Манеж». У них взяли участь 13 збірних команд галузевих профспілкових організацій, які змагалися з армспорту, гирьового спорту, шахів, шашок, настільного тенісу та дартсу.Серед учасників фінальної частини Спартакіади була й команда працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості. До неї увійшли кращі спортсмени ПАТ «АЗОТ», які зробили вагомий внесок до «скарбнички» спортивних здобутків хіміків.

Так, чемпіоном спартакіади з настільного тенісу став електромонтер цеху електропостачання ПАТ «АЗОТ» Анатолій Ховрах. За результатами спартакіадного шахового турніру срібну медаль виборов старший диспетчер виробничого відділу підприємства Владислав Пономаренко, медаль такого ж ґатунку з дартсу завоював заступник голови обласної організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості, заступник голови профкому «Азоту» Андрій Лукашенко.

Не могла не радувати інформація щодо підсумків командної боротьби між галузевими обласними обкомами профспілок, оголошена головним суддею змагань, – збірна команда хіміків виборола бронзові командні нагороди.

Підбиваючи підсумки  Спартакіади, голова профспілок області Петро Шевченко подякував усім її учасникам за активну участь у змаганнях протягом всього року та керівникам галузевих профспілкових організацій за проведення Спартакіади.  Він також наголосив, що цей рік відзначився особливо великою  кількістю учасників змагань та висловив сподівання, що і в наступному році спортсмени проявлять активність та радуватимуть своїми досягненнями.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку