<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

15.10.2015

Черкаський «Азот» продовжує встановлювати в місті дитячі майданчики

У День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров та начальник економічного бюро управління капітальних ремонтів Олександр Панченко урочисто відкрили ігровий майданчик у дворі будинків №№4 та 6 на вул. Героїв Сталінграду.

«Оазис» щасливого дитинства зібрав чимало малечі з навколишніх багатоповерхівок, які змогли взяти участь у театралізованій розважальній програмі та інтерактивних іграх.Ще два дитячих майданчики виробництва ПАТ «АЗОТ» було відкрито за сприяння начальника адміністративно-господарського відділу підприємства Григорія Кузьменка за адресами вул. Благовісна, 330 та 332. З цієї радісної нагоди тут було організовано справжнє свято для малечі з іграми, казковими героями та катанням на коні.

Неподалік, біля будинку №90 по вул. Різдвяній, закінчується монтаж спортивного майданчика.Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку