<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

27.08.2015

Ветеран «Азоту» виборов «золото» чемпіонату України

Шості літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту з боротьби самбо пройшли в Кароліно-Бугаз Одеської області. Ветеранові праці ПАТ «АЗОТ», майстру спорту Ігорю Королькову вдалося перемогти на татамі своїх суперників і стати «золотим» чемпіоном змагань.

Престижний турнір з самбо, присвячений пам’яті українського державного, громадського та спортивного діяча Михайла Баки, відбувся у спортивному комплексі реабілітаційного центру «Шураві». Участь у змаганнях взяли 79 спортсменів з різних куточків України віком від 35 років. Із них – 6 майстрів спорту міжнародного класу, 52 майстри спорту, 19 кандидатів у майстри спорту та один першорозрядник. На високому рівні представити Черкащину і примножити спортивні успіхи регіону вдалося Ігорю Королькову.


Урочиста церемонія нагородження призерів змагань

– Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Я впевнений, що це свято спорту не залишило байдужим жодного глядача. Сивочолі майстри самбо боролися зі справжнім азартом, демонструючи хорошу техніку виконання прийомів і тактичні хитрощі, – розповідає Ігор Корольков.

Цьогорічний літній сезон для ветерана праці «Азоту» став багатим на спортивні досягнення. У червні він завоював «золото» на чемпіонатах України з вільної та греко-римської боротьби, які проходили в Миколаївській області.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку