<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

26.08.2015

У котельному цеху проходять планові ремонтні роботи

Котельний цех готується до роботи в опалювальний період, проводячи ревізію та ремонт устаткування, трубопроводів пари та гарячої води. Нині триває ремонт котла №3.

– Ремонтом охоплено практично увесь котлоагрегат №3. Проводиться ревізія та ремонт запірної та регулюючої арматури вузла живлення, трубопроводу подачі природного газу, продувки нижніх колекторів та видачі пари в загальну мережу підприємства, – розповідає заступник начальника котельного цеху Віктор Шевченко. – Проводиться огляд і чистка поверхонь нагріву всередині котла та внутрішніх пристроїв барабана. Також наші спеціалісти зняли та передали для ремонту і наладки в централізований електроремонтний цех електродвигуни димососа та вентилятора.


В.Карпич та М.Курило біля барабана котла №3

Переважно всі роботи виконують ремонтні служби цеху: слюсарі­-ремонтники, електрики, спеціалісти з КВПіА.

Як розповів начальник служби КВПіА цеху Сергій Кобець, всі прилади котлоагрегату №3, що задіяні в сигналізації та блокуванні, передані на калібрування. Крім того, вдалося провести ревізію витратомірної діафрагми, встановленої на трубопроводі подачі природного газу на цех та перевірити автомати живлення приладів.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку