<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

16.07.2015

ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM проводить капітальний ремонт на виробництві аміаку

На Черкаському «Азоті», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (Group DF), триває плановий капітальний ремонт у цеху А-3 з виробництва аміаку.

Програмою капремонту в цеху А-3 передбачено виконання організаційно-технічних заходів, які спрямовані на відновлення ресурсу технологічного обладнання, забезпечення його надійної та ефективної роботи в процесі виробництва.

– Ремонтні служби підприємства спочатку усунули дефекти на загальноцехових комунікаціях, після чого перейшли до ремонту агрегату №1, – коментує Віктор Олійниченко, заступник Голови Правління, Технічний директор ПАТ «АЗОТ». – Масштабним проектом цьогорічного капремонту в цеху А-3 буде заміна трійника, що працює у високотемпературних умовах (900 °С). У процесі його експлуатації змінюються властивості металу, а це призводить до зниження пластичності та утворення прихованих мікротріщин.

На сьогодні вже демонтовано старе обладнання та проводиться підготовка до встановлення нового.

– Сам монтаж доволі непростий. Його особливістю є те, що процес зварювання буде безперервним і супроводжуватиметься термообробкою. Метал підігріватимуть до 300 – 400 градусів, після чого наплавлятимуть зварний шов. Як показали результати експериментів, така технологія є найбільш оптимальною, – зазначає начальник цеху А-3 Віктор Погорілий. – Для якісного виконання робіт працівники ремонтно-будівельного цеху створять спеціальні умови. Вони зведуть «тепляк», який захищатиме від опадів і протягів.

Крім того, завершується реалізація ще одного актуального організаційно-технічного заходу – заміна силового кабелю на електродвигуні димовсмоктувача поз. V-101-1В. Загальна протяжність лінії становить 200 метрів, вага кабелю – майже 2,5 тонни, а прокладати його доводилося через різні комунікації. У виконанні основних робіт взяли участь близько 20 осіб, зокрема спеціалісти централізованого електроремонтного цеху.Зараз працівники УКР відкривають апарати, які не містять каталізатор, а також зволожувачі й сепаратори, проводять їхній внутрішній огляд і усувають виявлені дефекти. Проводиться чистка теплообмінного обладнання, ремонт запірної арматури, заміна теплоізоляції трубопроводів і апаратів, ремонт динамічного обладнання. Діагностику комунікацій та обладнання здійснює дніпропетровське «Товариство технагляду ДІЕКС».

Невдовзі розпочнеться ремонт і на агрегаті №2. Завершення капітальних ремонтів в цеху заплановано на кінець липня.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку