<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

15.07.2015

Працівники підприємства підвищують кваліфікацію

Понад 2 млн. гривень Черкаський «Азот» спрямує на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників у 2015 році.

Підприємство щорічно інвестує значні кошти в підготовку й професійний розвиток персоналу, оскільки це є гарантією підвищення трудового потенціалу працівників та ефективності виробничого процесу. Організація навчального процесу відбувається згідно з «Орієнтовним планом», який формується з урахуванням потреб структурних підрозділів ПАТ «АЗОТ». Проходить підготовка кадрів як на базі підприємства – в Навчальному центрі, так і в спеціалізованих навчальних закладах на основі укладених угод.

У січні-травні цього року навчання вже пройшли 494 особи. Зокрема було підготовлено та перепідготовлено 45 робітників. Традиційно популярним на підприємстві залишається освоєння другої професії. Протягом п’яти місяців суміжну професію опанувало 47 осіб. Нині навчання проходить група стропальників. Минулого тижня для слухачів розпочався курс практичних занять. Крім того, прямим обов’язком кожного працівника є постійне вдосконалення професійних навичок на виробничо-технічних курсах або ж у навчальних закладах України різних типів. Станом на кінець травня кваліфікацію підвищили 131 робітник, 271 керівник і фахівець. Серед основних напрямів підвищення кваліфікації керівників і фахівців є охорона праці, експертне обстеження об’єктів, психолого-педагогічний мінімум, цивільний захист, організація перевезення вантажів, вимоги керівних документів ІСМ та ін.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку